“Z braku laku można się wybrać”
Restauracja Pod Lipami — recenzja

Restauracja Pod Lipami
Nr 7 wśród 10 Restauracje (Łagów)
Kuchnie: Włoska, Polska
Zrecenzowano 2 września 2019

Ogólnie zupy jadalne, ale bez szału. Drugie dania również, momentami przechodzące w niezłe ;)
Zaznaczyłbym ocenę średnią, ale ogólną ocenę obniża to, że pomiędzy kawałkami ozorków znalazło się inne mięso przykryte sosem tak jak ozorki (chcę myśleć, że była to polędwiczka, którą zaserwowano w tym samym czasie mojej żonie, a nie odpad z innego talerza). Pierogi mogłyby być lepiej doprawione, ale da się zjeść.

Dziękujemy, Ja_men_123

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W restauracji należy liczyć się z dłuższym oczekiwaniem, w sezonie. Raz, to kolejka do stolika, a 2 to przygotowywanie posiłków. Dodatkowo oczekując na stolik zauważyliśmy, że praktycznie każdemu podawano dania nie równocześnie, a zupełnie przypadkowo. Ten fakt spowodował, że składając zamówienie zażyczyliśmy sobie kategorycznie podania dań dla żony i dla mnie w tym samym momencie. Okazało się, że można. Dodatkowo rybki były przygotowywane na patelni, a nie w głębokim tłuszczu - pychotka.

Dziękujemy, zbyszek95
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaszlismy 20.40 na cos do zjedzenia. Zawsze jemy Tu jak jestesmy w lagowie.barmanka z mina "idzcie juz Bo jestem zmecZona" zimno odpowiedziala ze juz nie serwuja jedzenia. Z usmiechem odeszlusmy I dzieki burgerowej budce cos przegryzlismy. ... Stwierdzilismy jednak ze moze ze wrocimy pod lipy na mojito...reakcja ...nie mamy miety, calkowicie obrocona od Nas. Jedynym milym pan byl.mlody kelner. Nie znamy imienia

1  Dziękujemy, kamila o
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację Pod Lipami odwiedziliśmy trochę z polecenia znajomych... Recenzje na TripAdvisor trochę co prawda odstraszały, ale skoro ktoś tu kiedyś dobrze zjadł...

Od początku było nieprzyjemnie, bo bardzo długo czekaliśmy na obsługę. Karty oblepione, stoły również.

Byliśmy jednak tak zmęczeni i głodni, że postanowiliśmy tu zostać i coś zjeść.

Wybraliśmy „dania dnia” - chłodnik litewski, żeberka z gotowanymi ziemniakami i buraczkami oraz kotletem de volaille z frytkami i bukietem warzyw.
Chłodnik zostawiliśmy, bo był jakby trochę musujący. Założyliśmy, że był na kefirze i stąd ten podejrzany smak, ale woleliśmy nie ryzykować.
Drugie dania niejadalne. Ziemniaki odleżały parę godzin w bemarze, buraczki nawet ok, za to żeberka twarde z sosem z torebki. De volaille bez masła w środku, wysuszony.
No i najgorsze z najgorszych to obsługa - drobna blondynka nadęta jakby połknęła kij od szczotki postawiła wszystkie dania razem na środku stołu i odeszła.
Na przyszłość musimy się dowiedzieć, jakie mamy prawa jako konsumenci. Czy jeśli restauracja nam serwuje tak paskudne dania, to czy musimy za nie płacić???

Dziękujemy, 76ania
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Pierwszy raz będąc w Łagowie weszliśmy tam przez przypadek - przy głównej ulicy, fajny ogródek, widok na jezioro. Niestety to jedyne plusy tego lokalu. Jedzenie takie sobie: golonka gotowa skądś tam udająca gotowaną na zamówienie, karkówka podobnie zalana sosem pieczeniowym z torebki. Po prostu tak sobie - tak sobie do kwadratu !

Dziękujemy, Kolo59

Restauracja Pod Lipami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łagów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Lipami? Podziel się wrażeniami!