Zauwa偶yli艣my, 偶e u偶ywasz nieobs艂ugiwanej przegl膮darki. Witryna TripAdvisor mo偶e nie by膰 wy艣wietlana poprawnie.Obs艂ugiwane s膮 nast臋puj膮ce przegl膮darki:
Oceny podr贸偶nych
Typ podr贸偶nego
J臋zykWszystkie j臋zyki
Oceny podr贸偶nych
Zobacz opinie podr贸偶nych:
2 z 6 w艣r贸d 6 recenzji
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Miejsce rewelacyjne, spokojna okolica. Grota solna super! Pokoje czyste, zadbane, naprawd臋 przyjazne miejsce. W艂a艣ciciele pensjonatu przemili, bardzo kontaktowi, z projesfonalnym podej艣ciem do klienta. Bardzo polecam!

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podr贸偶y: Podr贸偶 ze znajomymi
Dzi臋kujemy, AnnaW5390
Ta recenzja jest prywatn膮 opini膮 cz艂onka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Gor膮co polecam pobyt w Mi艂o Tu.Pokoje przytulne,czysciutkie A do tego mo偶na zrelaksowa膰 si臋 w Grocie solnej.W艂a艣ciciele s膮 przesympatyczni i to nas zach臋ca do cz臋stych odwiedzin Groty Solnej. Polecam

Typ podr贸偶y: Podr贸偶 ze znajomymi
Dzi臋kujemy, AgnieszkaW4201
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

To znakomite miejsce do wypoczynku. Przytulne pokoje, nikt nikomu nie wchodzi w drog臋. Do jeziora 艁agowskiego wiedzie sympatyczna, kr臋ta dr贸偶ka przez bukowy las. Mo偶na te偶 doj艣膰 ulic膮 a potem uroczymi schodkami prowadz膮cymi ze skarpy wprost na k膮pielisko. Po drodze mijasz dom wok贸艂 kt贸rego stoj膮 atrakcyjne metalowe konstrukcje - rze藕by. W Mi艂o-Tu znajdziesz jedyn膮 w 艁agowie grot臋 soln膮 - jodu nie brakuje :). No i wspaniali, go艣cinni w艂a艣ciciele Agnieszka i Mariusz Mi艂owscy. Na koleg贸w do zabawy czeka te偶 czteroletni Franu艣.
Tydzie艅, a jakby miesi膮c min膮艂 :)

Termin pobytu: sierpie艅 2019
Typ podr贸偶y: Podr贸偶 z rodzin膮
Dzi臋kujemy, fotowlodarski
Autorem odpowiedzi dotycz膮cej tej recenzji jest: Doradca72, W艂a艣ciciel, Milo TuOdpowied藕 udzielona 8 sierpnia 2019

Bardzo mi艂o nam by艂o go艣ci膰 Wasz膮 rodzin臋. Bardzo ciep艂o wspominamy Wasz pobyt u nas. S膮 rodziny kt贸re zapadaj膮 nam g艂臋boko w pami臋膰 i Wy do nich nale偶ycie. Franio pyta czy jutro przyjedzie Filip i Max :) mamy nadziej臋 偶e jeszcze si臋 spotkamy i jeszcze raz przygotujemy wsp贸lnie tak wykwintn膮 kolacj臋, by艂a pyszna.

Zg艂o艣 odpowied藕 jako niew艂a艣ciw膮
Ta odpowied藕 jest prywatn膮 opini膮 przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo polecam pokoje go艣cinne "Mi艂o Tu"! :) Pokoje s膮 艂adne i czyste. Kuchnia jest w ca艂o艣ci do dyspozycji go艣ci. W艂a艣ciciele to 偶yczliwi, mili i u艣miechni臋ci ludzie. Pani Agnieszka robi wszystko, 偶eby zapewni膰 go艣ciom komfortowe warunki pobytu. Du偶e wra偶enie robi grota solna, w kt贸rej mo偶na si臋 zrelaksowa膰 przy herbatce, oddychaj膮c przy tym powietrzem dzia艂aj膮cym leczniczo na uk艂ad oddechowy. Przez ca艂y okres, kt贸ry sp臋dzi艂am w "Mi艂o Tu" czu艂am si臋 praktycznie jak w domu. Bardzo za to dzi臋kuj臋 i na pewno w przysz艂o艣ci odwiedz臋 to miejsce:)

• Typ podr贸偶y: Podr贸偶 s艂u偶bowa
    • Czysto艣膰
    • Obs艂uga
Dzi臋kujemy, geologwpodrozy

Kasiu,
By艂a艣 naszym go艣ciem kt贸ry przebywa艂 u nas najd艂u偶ej dlatego cieszymy si臋 偶e czu艂a艣 si臋 u nas jak w domu. Robimy wszystko aby stworzy膰 domow膮 atmosfer臋 oferuj膮c przy tym co艣 czego w domu nie znajdziecie - Grota Solna stworzona z my艣l膮 o Waszym zdrowiu i relaksie. Ju偶 za Tob膮 t臋sknimy i czekamy kiedy nas odwiedzisz :)

Zg艂o艣 odpowied藕 jako niew艂a艣ciw膮
Wy艣wietl wi臋cej recenzji