“Przepysznie ”

Nr 3 wśród 10 Restauracje (Łagów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadąc na zakupy ze znajomymi do Gorlitz zajechaliśmy do Szarlotki na obiad. Wszystko znakomite, obsługa rewelacyjna. Ceny trochę poszybowały w górę od naszego ostatniego razu (rok temu) no, ale za jakość trzeba płacić. Koszt obiadu na parę to coś koło 100 zł. Mimo wszystko serdecznie polecamy

Dziękujemy, rasokak

Zrecenzowano 3 września 2019

Skosztowałam szarlotki i bardzo mi smakowała. Wystrój restauracji to rzecz gustu z którym nie wchodzę w dyskusje!:) Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo, ale to bardzo dobra szarlotka. Takie właśnie lubię! Za bardzo nie wnikam w cenę - 17 zł za to ciacho, bo twierdzę, że jak się cena za mercedesa nie podoba, albo mnie nie stać na takie cacko to po prostu wychodzę i zbieram dalej:)

Dziękujemy, Pensjonat Zapie... Ś
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowa wizyta i można rzec - odkrycie perełki! Wzięliśmy grillowane kotleciki z wołowiny i schabowego. Tzatziki wybitne, czuć, że wszystkie produkty są świeże. Mięso było genialne, miękkie, świetnie przyprawione i nie było suche. Schabowy soczysty, chrupiący, jak u mamy. Ceny ze średniej półki - od 32,90 za danie główne.
Godne polecenia, będąc w okolicy naprawdę warto odwiedzić!

1  Dziękujemy, MonMarKuc
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gwiazdka mniej za parking oraz wygląd zewnętrzny który pozostawia wiele do życzenia. Wszystko to na szczęście rekompensuja doskonale potrawy. Co prawda zamówiłem tylko wyśmienite pierogi z jagnięcina oraz doskonałą szarlotke ale myślę że reszta dań jest równie dobra czego nie omieszkam sprawdzić przy następnej wizycie Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, cola101

Restauracja Szarlotka Z Rumieńcem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Torzym, Ziemia Lubuska

Łagów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Szarlotka Z Rumieńcem? Podziel się wrażeniami!