Łagów

“Przepyszne jedzenie! Delicious! Fully recommended! ”

Nr 3 wśród 10 Restauracje (Łagów)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowa wizyta i można rzec - odkrycie perełki! Wzięliśmy grillowane kotleciki z wołowiny i schabowego. Tzatziki wybitne, czuć, że wszystkie produkty są świeże. Mięso było genialne, miękkie, świetnie przyprawione i nie było suche. Schabowy soczysty, chrupiący, jak u mamy. Ceny ze średniej półki - od 32,90 za danie główne.
Godne polecenia, będąc w okolicy naprawdę warto odwiedzić!

1  Dziękujemy, MonMarKuc

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gwiazdka mniej za parking oraz wygląd zewnętrzny który pozostawia wiele do życzenia. Wszystko to na szczęście rekompensuja doskonale potrawy. Co prawda zamówiłem tylko wyśmienite pierogi z jagnięcina oraz doskonałą szarlotke ale myślę że reszta dań jest równie dobra czego nie omieszkam sprawdzić przy następnej wizycie Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, cola101
Zrecenzowano 1 marca 2019

To już nasze kolejne odwiedziny. Jedzenie - doskonałe, obsługa miła - właściciele również, bez nadęcia. Ceny adekwatne do jakości - w zasadzie mogłoby być ciut taniej, ale jednak jak człowiek się zastanowi to za byle co w okolicach Zgorzelca płaci się krocie, a tu przynajmniej wiemy za co płacimy. Porcje ogromne. Na obiad dla dwóch osób trzeba się przygotować na rachunek rzędu min. 100zł + napiwek, ale zdecydowanie warto, człowiek nie posiada wrażenia wyrzuconych pieniędzy jak w innych miejscach.

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, misiuniaa
Zrecenzowano 27 grudnia 2018

Byłem już tam prawie rok temu, ale gdzieś zapodziałem zdjęcia więc dopiero teraz po ich odnalezieniu piszę tą recenzję.
Z zewnątrz niczym się nie wyróżnia, w środku ładnie, skusiłem się tym, że rewolucje robiła tu Pani Gesler.
Jadłem tam dwa dni pod rząd, porcja pierwszego dnia ogromna drugiego właśnie taka w sam raz.
Jedzenie dobre i smaczne, ale jakoś nie porwało mnie żeby to było takie och i ach.
Smaczne, dobrze podane, w przutulnej sali.
Można stanąć i zjeść a na pewno nie będzie się żałowało.
Jak tylko znów będę w okolicy, skuszę się na pewno.

Termin wizyty: styczeń 2018
3  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa super. Cielęcina z makaron świetna. Trochę drogo. wystrój przytulny, miły dla oka

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, E7436EEaleksandrak

Restauracja Szarlotka Z Rumieńcem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Torzym, Ziemia Lubuska

Łagów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Szarlotka Z Rumieńcem? Podziel się wrażeniami!