“Domowo”
Jadalnia — recenzja

Jadalnia
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Świebodzin)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne chociaż nie bardzo doprawion czymś innym niż potężna dawka soli. Codziennie pojawia się coś nowego. Plus za tzw dania lekkostrawne, bardziej dietetyczne. Wśród znajomych ( osobiście nie próbowałam ) hitem jest schabowy na bogato z żółtym serem i pieczarkami. Możliwość zamówienia na konkretna godzinę. Jedzenie prawie jak w domu, możliwość wyboru surówki do obiadu. Polecam kompot

Dziękujemy, urszulaw2019

Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne pierogi i miła atmosfera. Czysto i schludnie. Ceny bardzo przystępne. Byliśmy tam przejazdem ale jak nadarzy się okazja to na pewno wrocimy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne, czyste i skromne miejsce z pysznym, domowym jedzeniem, po prostu. Menu śniadaniowe oraz obiadowe. Polecam!

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie można zjeść prawdziwy domowy obiad. Barszcz ukraiński przepyszny, gulasz pierwsza klasa, surówki świeżutkie, kompot ze śliwek. Z zewnątrz Jadalnia wygląda niepozornie i być może mało zachęcająco ale w środku jest bardzo czysto i schludnie. Przemiła Pani przyjmująca zamówienie, ale przede wszystkim prawdziwa kuchnia w której ktoś gotuje z sercem.

Dziękujemy, beti3
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam.oprocz strawy pożywnej dla Ciała dostaniecie także niezwykle pozytywną energię Pani Kamili.

Dziękujemy, andrzejp854

Jadalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyrzecz, Ziemia Lubuska
Łagów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Jadalnia? Podziel się wrażeniami!