Zrecenzowano: 1 września 2019

Wczoraj wróciliśmy z wakacji w hotelu Akbulut, który mogę polecić z czystym sumieniem. Jest to kameralny hotel, nie wielki moloch w pięknym otoczeniu Milli Parku. Pokoje czyste (bez problemu zmieniono nam pokój bez balkonu na pokój z balkonem), jedzenie bardzo dobre, wystarczająca ilość, wbrew temu co czytałam wcześniej nie było problemu z jego brakiem - jak coś się skończyło było uzupełniane. Alkohole - bardzo dobre piwo, wino ( wieczorami sangria i specjalna nalewka z melona - przepyszna :-)), wódka, gin i wódka anyżowa raki. Personel miły (szczególnie szef restauracji Salim - pozdrawiamy :-), córka i syn Szefa również przemiłe osoby. W hotelu jest fotograf, które robi piękne zdjęcia - uchwycił najwspanialsze momenty i uwiecznił mile spędzone chwile z Przyjaciółmi, warto skorzystać z jego usług, ponieważ tak pięknych zdjęć z wakacji jeszcze nie mieliśmy - DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy. Ogólnie bardzo udany pobyt. POLECAM!!!

Dziękujemy, beatawag
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Przebywam obecnie w tym hotelu i rzeczywiście hotel jak najbardziej godny polecenia, wszystkie wcześniejsze wpisy się zgadzają. Bardzo dobra kuchnia, przemiła obsługa,pokoje są w porządku chyba,że trafi się taki jak mój narożny od strony ulicy gdzie o 4.40 budzi Cię pianie koguta. Drze się non stop do 7.00 i niestety nie można już zasnąć. Możnaby było spać przy zamkniętym oknie ale....klimatyzator w pokoju umieszczony jest na przeciw łóżka,bardzo wieje i jest głośny w żaden sposób nie można go wyregulować. Dzisiaj podejmę próbę zmiany pokoju, liczę na turecką gościnność i wyrozumiałość.

Dziękujemy, Asia U
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sierpniu spędziłam tydzień z rodzina w hotelu Akbulut , hotel kameralny , pokoje nie duże z balkonami , czyste , duży minus brak szafy tzn jest wnęka na dosłownie 3 wieszaki głębokość może 15 cm , dwie butelki wody na powitanie , dobrze je zatrzymać aby uzupełniać wodę w automacie , śniadania najsłabsze , obiad i kolacja smaczne ale nie ma bardzo dużego wyboru . Napoje z automatu pepsi , 7 up, mirinda , z alkoholi wódka , lokalne wina i piwo Efez , nie ma co liczyć na lepsze alkohole . Na plaży podają napoje z butelek , piwo już odpłatnie . Plaża bardzo urokliwa z pomostem , należy zabrać obuwie do wody . Przy basenie nie ma problemu z wieszakami o każdej porze są wolne . Obsługa hotelu bardzo obojętna , zero interakcji z gośćmi , w restauracji głównie tylko zbieraj talerze , generalnie samoobsługa , atrakcji wieczornych brak , raz podczas pobytu było bingo, a tak to puszczają najpierw bajki dla dzieci potem muzyka . W pobliżu Park Narodowy , piękne zatoczki , port , w okolicy dużo zieleni , piękne widoki , jaskinia Zeusa.

Dziękujemy, Olga P
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel położony w niewielkiej miejscowości, z dala od zgiełku, z pięknym ogrodem. Do plaży około 3 minuty drogi. Około 10 minut drogi do parku narodowego, gdzie znajdują się 3 plaże. W poniedziałki w centrum Guzelcamli lokalny bazar z tureckimi przysmakami.
Pokoje hotelowe czyste, wyposażone w lodówkę, tv, suszarkę, klimatyzację. Internet działa bardzo słabo. Basen mały ale wystarczający. Zarówno na plaży hotelowej jak i przy basenie nie trzeba walczyć o leżaki.
Obsługa miła. Z animacji- jedynie w ciągu dnia siatkówka, gimnastyka, dart. Wieczorem jedynie zabawy dla dzieci, dorośli mogą tylko posiedzieć i coś wypić.
Jedzenie trochę monotonne. Śniadanie zawsze takie samo(duży wybor serów i warzyw, jajka, parówki, a na słodko płynne tureckie dżemy i owoce). Na obiad i kolację zupa krem, ziemniaki, ryż, spaghetti, dwa rodzaje mięs i dość duży wybór sałatek oraz ciast. Niestety brak owoców morza a ryby były tylko 2 razy. Z owoców tylko arbuz, melon, śliwki i brzoskwinie. Jeżeli przyszło się później to często nie dokładali jedzenia . Kuchnia typowo turecka.
Z alkoholi piwo, raki, wódka, gin i 3 rodzaje wina oraz koktajl własnej produkcji ( barman Mustafa). Minusem jest brak dostępu do darmowych alkoholi w barze na plaży ( nawet w ofercie all inclusive).

W ofercie hotelu jest mini siłownia oraz spa.

Podsumowując: hotel godny polecenia, choć znajdą się małe niedociągnięcia zdecydowanie jest wart by spędzić tam swoje wakacje.

Dziękujemy, Arky1969
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Spędzone 2 tygodnie z żoną i dzieckiem 9-cio letnim. Specjalnie szukaliśmy miejsca na uboczu i wybór był zgodny z oczekiwaniami. Spokojnie, bardzo miła obsługa, bardzo czysto, niezłe jedzenie, basen, dobry dostęp do plaży, kawałek dalej Milipark z rewelacyjnymi plażami. Przystanek dalmuszy przed hotelem więc wyjazd do Kusadasi nie stanowił problemu, z powrotem wystarczyło wsiąść do dalmusza do Milipark i powiedzieć "Akbulut Hotel". Na miejscu pożyczaliśmy samochody zarówno przez rezydentkę TUI jak i w Guzemcamli w Globalcar i nie było problemów ani z autami ani z parkowaniem przed hotelem. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy od strony ulicy i przy otwarciu okna było nieco głośno
Dziękujemy, Rafał L