Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Hotel robi dobre wrażenie, jest czysto, pokoje są codziennie sprzątane, basen fajnie usytuowany, bo z jednej strony można się poopalać, a z drugiej poleżeć w cieniu drzew. Ogromnym plusem jest piękny ogród i sama lokalizacja hotelu. Może faktycznie nie jest to duże miasteczko, ale blisko jest Mili Park, jaskinia Zeusa, mała promenada. W poniedziałek jest lokalny bazar, a jak ktoś pragnie wycieczki to tanim kosztem można jechać dolmuszem do Kusadasi. Przystanek znajduje się tuż obok hotelu. Do plaży dosłownie 3 minuty, ale nie ma co oczekiwać rewelacji. Jest to wydzielony kawałek publicznej plaży. Ogólnie brudno. Dużym atutem za to są plaże w Mili Parku. Na ogromny minus oceniam jedzenie. Okropnie monotonne. W ciągu tygodniowego pobytu w Turcji nie uświadczyliśmy ani raz kebaba ( w żadnej postaci ), pizzy, frytek, spaghetti, czyli typowo europejskiego jedzenia. Mając sporo gości z Europy powinni nad tym bardziej popracować. Nie polecam na pewno dla rodzin z dziećmi. Duża ilość warzyw, ale praktycznie zawsze wszystko było rozgotowane. Owoce były dwa razy i to po wielkiej awanturze. Jajecznica z proszku. Jak coś było dobre i szybko znikało to nie donosili. Byłam w tym hotelu prawdopodobnie w ostatnim turnusie przed zamknięciem, bo w ostatnich dniach już nawet brakowało cytryny do herbaty czy drinków. brak lodów, ciasta typowo tureckie bardzo mokre i bardzo słodkie. Co do alkoholu to piwo (nawet dobre ), białe,czerwone wino, wódka i drinki w stylu wódka z colą lub gin z tonikiem. Za to wieczorem przy basenie barman serwował pyszną Sangrie własnej roboty. Wifi działało nawet w pokoju lub przy basenie. Raz lepiej, raz gorzej, ale nawet jednego wieczoru udało nam się obejrzeć film. Podsumowując:
zalety:

- piękny ogród
- lokalizacja
- bezpieczeństwo

wady:
- brak zaangażowania w dbałość o turystów na koniec sezonu
- jedzenie
- alkohol (brak drinków )

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, la_rosa17
Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wróciłam niecały tydzień temu. Hotel nieduży, ale mi to pasowało, nie lubię tzw. „‚molochów”. Bardzo czysto, codziennie sprzątane zarówno pokoje jak i cały hotel, a także wokół niego. Obsługa przemiła, uśmiechnięta, zawsze pomocna. Plaża faktycznie 150m jednak czy to jest daleko? 3 minuty spacerem, nie ma co narzekać. Plaza może niezbyt ciekawa, ale wystarczyło przejść się 20 minut w drugą stronę gdzie była piękna duża piaszczysta plaza i knajpki wokół niej :)

Jedyny minus był taki, ze w dzień naszego odlotu zamykali hotel. W związku z tym, nie było już takiego wyboru jedzenia, No i było bardzo mało owoców. Widać było, ze to już konie sezonu, obsługa powoli sprzątała hotel.

Jeśli chodzi o narzekanie na wifi - ludzie naprawdę jeździcie na wakacje siedzieć w internecie? Ja jeśli chciałam zadzwonic szlam do recepcji lub restauracji, żaden problem.

Osobiście dla mnie minusem było położenie. Sąsiedztwo Mili Parku fakt jest plusem, natomiast ja jestem „mieszczuchem” dlatego położenie na uboczu troszeczkę mi przeszkadzało.

Polecam osobom, które lubią kameralne miejsca i chcą po prostu wypocząć.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, maaasli
Zrecenzowano: 6 września 2018

Reasumując:
- plaża 115m zamiast 90m jak było napisane w opisie hotelu, plaża kamienisto-piaszczysta a nie piaszczysta i woda nieprzejrzysta !
- muzyka głośna w ogrodzie hotelu po 22:00 do (o zgrozo) 23:00 !
- w hotelu z alkoholi tylko piwo, wina (różowe, białe, czerwone), gin, wódka, raki, whisky...

Jak widzicie po kilku komentarzach poniżej shejtować można dosłownie wszystko ;)

Tak naprawdę to standard hotelu bardzo wysoki, jedzenie urozmaicone i bardzo dobre - spory wybór dań i jedzenia, obsługa hotelu bardzo miła, profesjonalna i bardzo się stara.
Czystość na bardzo wysokim poziomie, ciągle sprzątany teren hotelu, okna hotelowe, trawa koszona codziennie, teren ogrodu zadbany, codziennie czyszczony basen i duuużo leżaków (nigdy nie było tak że komuś zabrakło - ta sama sytuacja na plaży - leżaki z hotelu wliczone w cenę i jest ich bardzo dużo).

Możliwość dostania codziennie świeżych ręczników na plażę i wymiany na nowe - w hotelu znajduje się też sauna i hammam - warto skorzystać z jakichś zabiegów.
Codziennie mini disco dla dzieci, animatorzy w hotelu i na plaży a wieczorem od 21:30 - 23:00 wieczorki muzyczne.
Jeśli chodzi o narodowości to w hotelu Turcy, Rosjanie (najwięcej) i Polacy.

Generalnie w porównaniu z hotelami w Grecji, Hiszpanii, Włoszech to ten jest bardzo otwarty i nie robią z niczym problemu.

Jedynie minus za naprawdę słabe wifi które działało głównie w lobby, restauracji.

Okolica piękna - blisko park narodowy Mili Park gdzie trzeba koniecznie pójść i zobaczyć kilka plaż, warto się wybrać na spacer po parku bo widoki zapierają dech w piersiach.

Hotel położony w miasteczku Guzelcamli 20km od Kusadasi - małe miasteczko z niewielką ilością turystów, ciężko się dogadać z tubylcami nawet po Angielsku ale jakoś daliśmy radę.

Bardzo polecam -

Termin pobytu: sierpień 2018
9  Dziękujemy, Konrad G
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

wypad do hotelu Akbulut kupiliśmy z lasta mial to byc taki spontan i bardzo nam sie udał.Troche na temat hotelu 'pokoje czyste ,bardzo fajnie urządzone ,balkony z krzesełkami,lodówka i klimatyzacja ,Sam hotel jest w idealnym miejscu aby wypocząć ,spokojna okolica ,piękny ogród zadbany ,mały basen ale wystarczający na ilosc gości ponieważ duzo z nas chodzilo na plażę ,na ktorej nigdy nie brakowalo lezakow,byla tam budka z zimnymi napojami mozna bylo wypic cos zimnego nam to odpowiadalo ,plaza żwirowa dlugi pomost ,do poludnia animator z hotelu przychodzil zabawic gosci grą w bule lub lotki bylo wesolo,,,jeśli chodzi o jedzenie to bylo dobre nie mozna narzekac zawsze odchodzilismy bardzo najedzeni duzo deserów,napoje soki kawa ,wszyscy w kolo mili jesli wyskoczył problem zaraz byl rozwiązany ,,jedynym minusem bylo wifi bardzo słabe i drinki poprostu nie bylo wyboru tylko wódka i piwo ,ale to nie problem jesli chcesz wypocząc ,mozna duzo spacerowac poniewaz jest tam bardzo bezpiecznie ,blisko park narodowy i jaskinia zeusa,mozna poplynąc z portu statkiem -rejs okolo 8h i 15euro super wycieczka ,,duzym plusem hotelu i samej miejscowości jest polozenie blisko do Efezu i Pamukkale -3h autokarem to prosze mi wierzyc jest mala odleglosc warto zobaczyc ,,w poniedzialki w tej miejscowosci jest targ mega zakupy mozna zrobic i trzeba sie targowac ,,euro wymieniamy w duzym sklepie Migros kupują cos malego placimy w euro wydają w lirach lub u jubilera tam tez mozna ,poczta-ptt,,podsumowują jesli ktos chce wypocząc nastawiając sie na cisze spacery plażing to polecam bardzo ,,z mężem nie chcielismy wyjeżdzac bardzo nam sie podobalo ]polecamy

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoj widok jest albo na basen lub na parking i droge [my taki mielismy i super byl]
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, anitaK7004MD
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Miałam nic nie pisać ale trochę zdziwiły mnie 3 poprzednie komentarze.
Hotel czysty i zadbany, baseny także, jedzenia pod dostatkiem (jak czegoś zabrakło to za chwilę zostało dołożone - za każdym razem !!) Wi-fi działało na basenie, w lobby, na stołówce i nawet w pokojach bez zarzutu. Ładny ogród wokół hotelu z wystarczającą ilością leżaków. Zawsze coś się działo (lotki, siatkówka itd..) Wieczorem muzyka, karaoke itd.. Do plaży kawałeczek (jaka różnica czy 90 m czy 150 ? - wszystko zależało od tego, którędy się szło). Fakt, że plaża ma zaledwie kawałek i jest brzydka jak i samo morze( uwaga na pomost - przy nas urwała się drabinka). Za to w parku narodowym na pierwszej plaży (na piechotę z 10 -15 minut spacerkiem) piasek wzdłuż i wszerz i woda super i dość płytko (wejście na teren Miliparku płatne 5 lirów, dzieci nie płacą). Plaża jest tam w miarę zadbana z prysznicami i toaletami.
Z siłowni nie korzystaliśmy, była ale nie wiem w jakim stanie.
Transfer - ponad 1,5 godziny (tu potwierdzam, że na stronie TUI było info, że 70 minut)
Bar na plaży nie istnieje - tzn. jest ale to parodia raczej.
Na minus też słabe (baaaardzo) drinki, to nie wymysł barmanów a managera, który obserwował wszystko, że aż czasem było to żenujące.
Pani Rezydent Ewa - faktycznie bezczelna, zaszła nam za skórę na pierwszym spotkaniu i całe szczęście, że nie musiałam już z nią się spotykać.

Nam się jednak bardzo podobało bo to mały, spokojny hotel, z fajnym ogrodem a syn zadowolony z basenu odkrytego (1,50 cm głębokości) jak i krytego. Czuliśmy się tam swobodnie i bezpiecznie. No i cena - bardzo okazyjna jak na połowę lipca.
Polecam mimo, że plaża rozczarowuje.

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Bajuga1975