“Golonka Chodowiak”
Zajazd Chodowiak — recenzja

Zajazd Chodowiak
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Chodów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam z calego serca golonke i nie tylko. Danie olbrzymie smaczne i dobrze przyrządzane(znam sie na tym jestem kucharzem) przemila obsluga. Normalnie jak w domu. Czysciutko a pokoje rewlacyjne. Za miesiac wroce na pewno. Pozdrawiamy cala zaloge Marcin i Marzenka

Dziękujemy, marcel180978

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna miejscówka. Bardzo smaczne dania i obfite porcje. Świetna kuchnia polska. Obsługa na najwyższym poziomie. Ceny bardzo przystępne, a placek po węgiersku - istny majstersztyk Idealne miejsce na odpoczynek i dobry obiad. Również dla Nas - motocyklistów. Polecam na 100%

Dziękujemy, tp1976
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę jedno z lepszych miejsc na trasie do Siedlec - jedzenie bardzo smaczne, szybką i sprawną obsługa lokal czysty - polecam ją napewno wrócę popróbować więcej dań

Dziękujemy, zorro128
Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Warto wybrać się późnym wieczorem z kolegami na super golonkę do Chodowiaka. Oczywiście, choć golonka to nie ryba ale lubi pływać. Przemiła obsługa, szybko, sprawnie i przyjemnie. Ceny umiarkowane. Bardzo, bardzo smacznie. Gorąco polecam. Z zastrzeżeniem w dobrym towarzystwie!!!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kamyk1972
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Przejeżdżając tamtędy obowiązkowo należy wstąpić na naleśniki, mistrzostwo świata!!! Nawet jak nie będziecie głodni, to tak pyszne naleśniki zawsze się zmieszczą :) Barszcz z uszkami też niczego sobie. Wrażenia po wizycie w lokalu, pozytywne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Leonkulski

Byłeś(-aś) w Zajazd Chodowiak? Podziel się wrażeniami!