Muławki
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce , właściciele przesympatyczni i pomocni kawa i ciasta pierwsza klasa, szczerze polecamy, tym , którzy chcą dobrze zjeść i odpocząć od zgiełku miasta...więcej takich miejsc w Polsce
Mietek z ekipa

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, mateuszkF544IL
Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

Z naszego pobytu wynieśliśmy bardzo miłe wspomnienia. Oczywiście za sprawą sympatycznej obsługi i pełnego profesjonalizmu gospodarzy tego klimatycznego miejsca. Dużo życzliwości, opieki i doskonała kuchnia sprawiły, że z pewnością wrócimy w te klimaty. Koniecznie należy wspomnieć o porządku i czystości, które tam zastaliśmy. Naprawdę najwyższy poziom niespotykany w innych miejscach.
Serdecznie polecamy i pozdrawiamy Właścicieli !!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, KRWZ
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 8 września 2017

Dziękujemy za te miłe słowa!
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Gorąco polecam wszystkim turystom i miejscowym Dwór Muławki! Fantastyczna rodzinna atmosfera, przepyszne jedzonko, wyśmienite ciasta, a do tego wszystkiego malownicze położenie :) obsługa na wysokim poziomie ! Moja ocena 6+ !!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, m0nikalada
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 29 czerwca 2017

Cieszymy się bardzo, że pobyt w Dwór Muławki był dla Was przyjemnością.
Zapraszamy ponownie!