“Wizyta w Starej Kuźni”

Stara Kuźnia Magnuszew
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Magnuszew)
Opis: Zdrowa, świeża, pełna aromatów i ziół kuchnia polska. Wszystkie dania przygotowywane (żywa kuchnia) bez sztuczych dodatków i ulepszaczy smakowych.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi odwiedziłyśmy Stara Kuźnie, pierwszego dnia zmówiłyśmy zupę grzybowa oraz pierogi. Jedzenie było całkiem dobre. Następnego dnia postanowiłyśmy wybrać się na pizzę, która okazała się tragiczna. Bardzo sucha i ciężka. Dodatkowo zamówiliśmy zupy w tym jeden krem z kurczaka, którego również nie polecam. Zupa była mdła i bez smaku, przypominała warzywno mięsne słoiczki dla dzieci. Dodam ze po drugiej wizycie swoje odchorowałyśmy. Miejsce jest bardzo ładne i przyjemne jednakże skupiłabym się tylko na jedzeniu klasyki- bo to w tej restauracji wychodzi całkiem nieźle.

Dziękujemy, Śnieżyna K

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo dobre jedzenie-z czystym sumieniem mogę polecić pierogi ruskie w cieście z dodatkiem mięty, kotlet schabowy i pierś z kurczaka w ziołach, rewelacyjny sok ze świeżych jabłek. Duże porcje, niebanalny smak serwowanych potraw. Bardzo sympatyczna obsługa. Czas oczekiwania na posiłek przy minimalnym ruchu ok. 50 minut.

Dziękujemy, _becia4
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat lokalu, bardzo dobre jedzenie, pyszne wino z pobliskiej winnicy. Kociołek jako polecane danie rządzi.
Naprawdę godny polecenia! Warto odwiedzić. Będziemy wracać. :)

Dziękujemy, anastazja007
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem szukając czegoś dobrego do jedzenia w drodze. I zaskoczenie ogromną porcja dobrych kladziochow i surówka z czerownej kapusty z nie oczywistym sosoem orzechowy. Po tym byłam już najdzona a to były tylko dodatki duże porcje. Smalec dorby z sałatka z ogórków kwaszonych, bardzo dobra i zawsze ineczej podane. Nieoczywista pizza Blu z plesiowym serem i jabłkiem, jedynie dodałbym więcej serka plesniowego.
Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, katarzynac19
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przystanek w drodze. Tym razem zamówiłem botwinkę i pielmieni.
Oba dania bardzo smaczne. Te mogę polecać

Dziękujemy, piotr5432

Stara Kuźnia Magnuszew — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilga, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Stara Kuźnia Magnuszew? Podziel się wrażeniami!