“Smacznie i niebanalnie jednak troszkę drogo”

Stara Kuźnia Magnuszew
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Magnuszew)
Opis: Zdrowa, świeża, pełna aromatów i ziół kuchnia polska. Wszystkie dania przygotowywane (żywa kuchnia) bez sztuczych dodatków i ulepszaczy smakowych.
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo dobre jedzenie-z czystym sumieniem mogę polecić pierogi ruskie w cieście z dodatkiem mięty, kotlet schabowy i pierś z kurczaka w ziołach, rewelacyjny sok ze świeżych jabłek. Duże porcje, niebanalny smak serwowanych potraw. Bardzo sympatyczna obsługa. Czas oczekiwania na posiłek przy minimalnym ruchu ok. 50 minut.

Dziękujemy, _becia4

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat lokalu, bardzo dobre jedzenie, pyszne wino z pobliskiej winnicy. Kociołek jako polecane danie rządzi.
Naprawdę godny polecenia! Warto odwiedzić. Będziemy wracać. :)

Dziękujemy, anastazja007
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem szukając czegoś dobrego do jedzenia w drodze. I zaskoczenie ogromną porcja dobrych kladziochow i surówka z czerownej kapusty z nie oczywistym sosoem orzechowy. Po tym byłam już najdzona a to były tylko dodatki duże porcje. Smalec dorby z sałatka z ogórków kwaszonych, bardzo dobra i zawsze ineczej podane. Nieoczywista pizza Blu z plesiowym serem i jabłkiem, jedynie dodałbym więcej serka plesniowego.
Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, katarzynac19
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przystanek w drodze. Tym razem zamówiłem botwinkę i pielmieni.
Oba dania bardzo smaczne. Te mogę polecać

Dziękujemy, piotr5432
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół wygląd piękny i apetyczne. Niestety smak taki jakby dodano do niego wody prosto z kranu. Zawiodłem się

Dziękujemy, Moli30

Stara Kuźnia Magnuszew — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilga, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Stara Kuźnia Magnuszew? Podziel się wrażeniami!