Zrecenzowano: 17 września 2018

Hotel - położony bardzo blisko plaży (plaża żwirkowo-kamienista), trzeba przejść tylko przez drogę. Leżaki niestety płatne (5euro za dzień) ale można było kupić coś w barze obok i w cenie były leżaki. Goście hotelu to głównie Niemcy, Czesi i Polacy. Hotel położony w cichym miasteczku około 60min od lotniska. W hotelu znajdują się 3 baseny (brodzik + 2 głębokie baseny o głębokości około 3m), niestety leżaki znajdujące się na basenach to jakaś tragedia - po ustawieniu leżaka w pozycji siedzącej, leżak po jakimś czasie sam się składał w trakcie czego można było się uderzyć albo oblać drinkiem (codziennie po kilkanaście razy).
Pokój - my otrzymaliście pokój dwupoziomowy (na górze jedno łóżko małżeńskie + na dole dwa pojedyncze). W pokoju panuje ogólnie ciemność nawet przy wszystkich włączonych lampach (kobieta nie jest w stanie się pomalować, a mężczyzna ogolić), łóżka strasznie niewygodne (wróciliśmy z wczasów cali połamani), łazienka ... no cóż....jak widać na zdjęciach kran zerdzewiały, odpływ wody jak wyglądał to można zobaczyć na załączonym zdjęciu. Ciepła woda o godzinie 23 już nie leciała. Ponadto prysznic osłonięty jest mało estetyczną zasłoną która się klei do ciała (osoby wyższy ogólnie mogą się nabawić tam klaustrofobii). Poza tym pokój dość duży i dobrze sprzątany.
Wyżywienie oraz napoje - jako, że na wczasach byliśmy w drugim tyg września czynny był tylko jeden bar (główny przy restauracji), reszta pozamykana. Śniadania - skromne, monotonne ale to jak prawie wszędzie. Obiady i kolacje - około 30min przed posiłkami ludzie rezerwowali już miejsca na dworze i czekali na jedzenie (ponieważ przekąski w tym hotelu ograniczają się do babki oraz cista francuskiego). Generalnie na 8 dni pobytu 3 razy było smacznie. Poza tymi dniami to nie było takich podstaw jak ziemniaki, kurczak czy frytki. Gdy już trafiło się coś dobrego,a człowiek nie przyszedł na czas to po skończonym daniu "wskakiwała" inna potrawa (nie zawsze było dokładane to samo). Jeżeli chodzi o owoce - jak powiedziała nam Pani rezydent, Samos ponoć słynie z pomarańczy ... co ciekawe w hotelu ich w ogóle nie było. Jednego dnia były śliwki, drugiego jabłka, a trzeciego jak pojawił się arbuz to ludzie się rzucili na niego i za chwile co ? znowu śliwki ... Inną denerwującą rzeczą było to, że teoretycznie kolacje było do 21:15, natomiast przychodząc o godzinie 20:45 na kolacje można już było nie pojeść bo jedzenia już w zasadzie nie było, a obsługa już pozabierała sztućce, serwetki itp. Tak więc jeżeli chodzi o jedzenie to słabe to all inclusive kiedy trzeba się ustawiać w kolejce na początku wystawiania dań, bo potem już nie było za bardzo możliwość zjeść, a przekąski jak napisałem wcześniej nie istniały w zasadzie. Co do napoi to dwa drinki na karcie i jak się chciało coś innego to trzeba było samemu wymyślać składniki (należy też dodać, że jedna osoba może zamówić max dwa napoje).
Obsługa hotelu - na recepcji Panie bardzo miłe i pomocne, panie sprzątające, obsługa na barze również. Tutaj uwag mieć nie można.
Okolica - tutaj same plusy. W okolicy dużo restauracji, barów (ale jest bardzo spokojnie) i sklepów. Idąc w prawo od hotelu można zajść na piękną piaszczystą plaże (około 40min spaceru i można podziwiać piękne widoki i rozkoszować się ciszą). Idąc w lewo jest wypożyczalnia samochodów którą prowadzi Polak więc można się dogadać bez problemów.
Organizatorem naszych wakacji było biuro podróży ITAKA. Pani Ania - nasza rezydentka już w drugim naszego przyjazdu zorganizowała spotkanie, na którym wszystko dokładnie omówiła. Bardzo miła i pomocna osoba.
Podsumowując krótko - miejsce na tak, hotelu niestety nie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Soniczek87
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Hotel składa się z kilku budynków ładnie prezentujących się pośród palm i innej roślinności. Pokój nienowoczesny (mała dość ciemna łazienka; proszą, by nie wrzucać papieru do toalety itd.), ale w porządku, z lodówką, z działającą klimatyzacją, codziennie sprzątany. Nam się trafił pokój na 2 piętrze z widokiem na morze i na jeden z trzech basenów. Przyjechaliśmy jakoś po 16, ale wiele pokoi nie było jeszcze gotowych, mimo że doba zaczyna się od 14... Na szczęście długo nie czekaliśmy, panie w recepcji sympatyczne, ale to chyba taki styl grecki, że im się nie spieszy ;) hotelowa restauracja jest przy jednym z basenów, jest tam też bar i sporo miejsc do siedzenia. Jedzenie w all inclusive takie w miarę - nic nie zachwyciło (choć jedzenie grillowane raz na kolację tuż przed było świetne), nie przybyło nam zbyt wiele kilogramów, ale coś tam zawsze można było sobie wybrać spośród różnorodnego jedzenia; skromny wybór drinków w barze i przekąsek (obiad kończył się o 14:30, a kolacja była od 19:30). Był też wieczorek z muzyką na żywo itd., ale my akurat nie byliśmy zainteresowani animacjami. Jak na trzy gwiazdki, to w porządku :) do plaży niedaleko, trochę z górki, trzeba było przejść ulicę. Ulice na Samos są dość wąskie, kręte, ruchliwe, samochody parkuje się na ulicy albo po prostu zatrzymuje się jakoś i włącza awaryjne, także warto mieć oczy dookoła głowy ;) plaża kamienista, trochę piasku. Leżaki i parasol hotelowe płatne, ale można też odgarnąć kamienie i rozłożyć się w cieniu drzewa. Polecam przespacerować się na inne plaże - w obrębie miejscowości niektóre fragmenty wybrzeża są bardziej piaszczyste. Jest wiele restauracji, w których pakiet leżaki-parasol jest bezpłatny przy zakupie czegoś w barze. Pobliski bar Nostos ma nawet boisko do plażówki. Nie tak daleko w Psili Amos jest piaszczysta plaża (oczywiście z barem), a morze jest płytkie bardzo długo. Można się też wybrać do porciku w Ormos. Z samej miejscowości widać też największy szczyt Samos, ponoć w okolicy jest też jaskinia Pitagorasa. Mi się bardzo podobało, ale w sierpniu jest tam aż za gorąco, codziennie ponad stopni od rana niemal aż do około godz. 19 czasu lokalnego. Czasami mocno wieje, ale to i tak nie zmienia zbytnio temperatury. Jeśli ktoś chciałby więcej zwiedzać, to proponowałabym nieco chłodniejszą porę i doświadczonego kierowcę ;) jest tam sporo wypożyczalni aut, rowerów; w jednej nawet mówią po polsku.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Feanora
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamposVillage, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Kampos Village ResortOdpowiedź udzielona 8 września 2018

We would like to thank you for choosing Greece as your destination and for staying with us at the Kampos Village resort It was with pleasure to read that you had a wonderful experience here and all facilities and services were to your full satisfaction Do look forward to welcoming you back in the near future and extend once again the warm and well-known Greek hospitality standards.

With best regards,
Kampos village resort team.
D.Alexandra
Guests Relations

Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Po zaskakująco ładnym widokowo transferze z lotniska dotarliśmy do hotelu skąpanego w zieleni i serdecznie uśmiechniętą obsługę recepcji . Od razu dostaliśmy coś do picia i błyskawicznie dostaliśmy klucze do pokoju ,od razu personel zaprowadził nas do pokoju !! Pokój zaskoczył nas wielkością i funkcjonalnością łazienka mała ale funkcjonalna kotarka prysznicowa trochę irytowała ale ....., zaskoczyło nas że od razu na drugi dzień pokój został dokładnie posprzątany mimo że dzień wcześniej lśnił czystością a panie sprzątające zawsze uśmiechnięte !!
Restauracja zawsze czysta nigdy niczego nie brakło wybór potraw zadowoli , mięsa wszelakie ciekawe smaki czasem zaskakujące ,potrawy czysto greckie musaka ciasto filo z rożnymi farszami ,zapiekanki baranina królik kurczak indyk szef kuchni kroił a to udziec alko kaczkę w całości a bar sałatkowy nigdy nie był pusty a sery hmmmm.
Baseny czyste dwa głębokie można popływać i jeden dla dzieci płytki , z leżakami raczej nie było problemu choć warto było położyć ręcznik by mieć parasol dla cienia ! Bary dwa ale jeden czynny do 23 i tu mały problem bo kolejki i jedna z barmanek troszkę kapryśna ale..... za to w mniejszym barze przy basenie dla dzieci o imieniu Eleni zawsze uśmiechnięta i pracowita miło było posiedzieć !!! Plaża blisko w dół od hotelu po drodze market sama plaża średnia kamienie i trochę piachu mały minus woda krystalicznie czysta ale chłodniejsza niż w innych miejscach na wyspie jak psili amos potami papa beach czy liwadaki ale spokojnie można popływać . Sama wyspa
zielona ale górzysta i choć drogi w dobrym stanie to kręte i czasami strome , mając samochód z wypożyczalni można w 4 dni odwiedzić sporo ciekawych miejsc polecam wypożyczalnie Action około 100 m do marketu w dół prowadzi ją polak Paweł super gość i profesjonalna obsługa i autka pewne na 100%. Jeśli czegoś nie napisałem czekam na pytanie pod adresem stiwen11@interia.pl na pewno odpiszę pozdrawiam Sławomir !

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Stiwen_12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamposVillage, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Kampos Village ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Dear Stiwen_12.

I am delighted that you had a great experience at the hotel. It is really a great and strategic location as you can . It is always so nice to read such complimentary comments about our staff as they aim to make every guests’ stay memorable. I will ensure that your kind words are passed onto them and that their service is duly recognized.

Hope to see you again.
Best regards from Kampos Village Resort.
D.ALexandra.
Guest Relations.

Zrecenzowano: 26 lipca 2018

hotel jak i miejsce rewelacyjne, idealne na typowy wypoczynek, relaks i wyciszenie, które ewentualnie mogą zakłócić cykady. Obsługa na piątkę, jedzenie wyśmienite, czysto, wszystko na swoim miejscu. A i ciekawe miejsca można zobaczyć, odwiedzić, wypożyczając autko w jednej z licznych wypożyczalni, w przypadku małej wiedzy o wyspie właściciele polecą wszystkie atrakcje wyspy w zależności od czasu pożyczenia samochodu a tych atrakcji jest naprawdę sporo. Dodatkowo wspomnieć należy o wycieczce na wyspę Patmos, zwaną małą egejską Jerozolimą, gdzie główne atrakcje klasztor św. Jana Teologa i Grota Apokalipsy wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku. Do tego spacer po Chorze, dostarcza niebywałych wrażeń, coś jak by Santorini, tylko jeszcze nie zadeptane, polecam zdecydowanie. Ogólnie pobyt bardzo udany. Wyspa Samos dostarcza samych pozytywnych wrażeń wraz z bardzo fajnym hotelem Kampos Village Resort.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, wienek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamposVillage, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Kampos Village ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2018

Dear beloved wienek.

With best regards,
Kampos village resort team.
D.Alexandra
Guest Relations.

Zrecenzowano: 27 października 2017

Wylot z Katowic po 2.00 w nocy - przyjazd wprost na śniadanie o 8.00 - fajnie. Natomiast czekanie parę godzin na pokój - mniej fajne. Zwróćcie na to uwagę koniecznie. Pokoje są dostępne dopiero od 12.00. My mieliśmy w budynku głównym na drugim piętrze z widokiem i na morze i na góry. Do morza blisko - przejście przez uliczkę. Jedzenie dla nas bardzo dobre i duży wybór. Alkohole również. Wielkie uznanie dla naszej przewodniczki z Itaki - Pani Alinie Tymkiewicz :) Byliśmy na wycieczce Island Tour i Patmos - gorąco polecamy. Rezydentka przesympatyczna i nigdy dotąd, a pojeździliśmy już trochę, nie spotkaliśmy się z takim profesjonalizmem. Świetnie opowiadała (cały czas praktycznie) nie tylko o zwiedzanych miejscach, ale także o życiu na wyspie i różnych ciekawostkach. Jako minus dla nas - brak animacji wieczornych - tylko jeden wieczór z muzyką na żywo i tańcami. Mało turystów w okolicy, nasz hotel zapełniony. Tydzień to stanowczo za krótko. Wiejące wieczorem i w nocy ichniejsze wiatry - jak tsunami - wywracały plastikowe krzesła na balkonach. Ciekawe doświadczenie ;) Polecamy

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynek główny na drugim piętrze z pięknym widokiem i na góry i na morze. Czysty - codziennie sprzątany.
Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, grawod