“A po Balos... Stimadoris”
Stimadoris Taverna — recenzja

Stimadoris Taverna
Nr 13 wśród 97 Restauracje (Kissamos)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po Balos zdecydowaliśmy się zjeść, właśnie w Stimadoris. Pyszne owoce morza i bardzo dobre mięso z kurczaka, porcje duże, raki na dobre trawienie na sam koniec na +. Gospodarz bardzo miły. Było bardzo smacznie, dziękujemy.

Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcyjne owoce morza i bardzo świeża sałatka grecka! Szczerze polecam! Bardzo miły Szef, witający gości od progu restauracji. Rzadkość, ale miłe.

1  Dziękujemy, Kaczor300681
Zrecenzowano 18 grudnia 2018

Zawitalismy tu jadąc z portu w Kissamos zachęceni dobrymi opiniami.Lokal duży podzielony jakby na dwie części starą i nową .Nam do gustu przypadła klimatyczna stara część ozdobiona wieloma pamiątkami.Zamówiliśmy plater mięś na 3 osoby plus przystawki.Tzatzyki i pieczony chlebek z oliwą i czosnkiem był świetny.Mięsa mogłyby być trochę krócej na grillu ale ogólnie bardzo dobre.Na koniec oczywiście fresh orange juice i raki.Obsługa bardzo miła i sprawna a rachunek niewygórowany.Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna ryba z grilla (mogliśmy zobaczyć i wybrać przed podaniem), bardzo dobra obsługa, odwiedziliśmy w drodze powrotnej z Balos.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Olga Z
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne mialjsce na obiad w drodze powrotnej z Balos. Pusto, miło i z pięknym widokiem na zatokę byliśmy koło 16. Startery w ogromnych proscjach więc lepiej się przygotować na ucztę. Rybe musimy wybrać sami, a mamy ich kilka klas. My akurat mieliśmy klasę C najtańsza 15eu/kg. Była z porannego połowu i jak widać na zdjęciu nie mała. Tutaj mieli oczywiście regionalny przysmak nadziewane liście winogron. Całość z dodatkowym winem kosztowała nasza trójkę 75eu. Na koniec dostajemy najlepsze lody na wyspie i raki. Polecam to za mało powiedziane.
Proszę zapytać kelnera co u jego przyjaciela Artura z Zakopanego, a na pewno zaplusujecie ;)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, michalm752

Stimadoris Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kissamos, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Stimadoris Taverna? Podziel się wrażeniami!