“Godne polecenia”

Oasis Tavern Cafe - Restaurant
Nr 4 wśród 97 Restauracje (Kissamos)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się po drodze z plaży . Zamówiliśmy sałatkę z Krety , warzywa nadziewane i ryby, wszystko bylło palce lizać . Jako bonus lody przy rachunku

Dziękujemy, magdalenak927

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały lunch godny polecenia świeża rybka mogła by być trochę tańsza. Warto ustalić cenę przy zamówieniu.

Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Jedzenie doskonałe, przemili ludzie, Wspaniałe widoki. Serdecznie polecamy. Bylismy po drodze do Elafonisi.

Dziękujemy, EwelinaISlawek
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wiele nie jedliśmy, ale zamówione lokalne ciasta były bardzo smaczne. Kawa też. Polecam, szczególnie w drodze na Elafonisi.

Dziękujemy, baranekpb
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Zjedliśmy z mężem i dziećmi przepyszne posiłki. Pyszna ryba i wołowina, pyszne sałatki. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Nachulki

Oasis Tavern Cafe - Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neo Chorio, Kissamos

Kissamos, Prefektura Chania
Kissamos, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Oasis Tavern Cafe - Restaurant? Podziel się wrażeniami!