“Rodzinne jedzonko 2+3 :-)”
Maracaibo Restaurant — recenzja

Maracaibo Restaurant
Nr 5 wśród 97 Restauracje (Kissamos)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak naprawdę to nie wiem co napisać. Wybraliśmy tą restaurację sugerując się opiniami zamieszczonymi tutaj. Od samego początku miałem mieszane uczucia bo lokal był pusty, tylko przy jednym ze stolików siedzieli miejscowi panowie i zachowywali się bardzo głośno grając w karty. Z miejsca gdzie były ustawione stoliki nie było zadnej barierki odgradzajacej od glownej ulicy gzie co rusz jeździły samochody z tutejsza ostrożnością co nie sprzyja ze spokojnym spedzeniem czasu z dziećmi które co rusz biegają za kotami - no właśnie....kolejne miejsce i ten sam "problem" koty w lokalu i dzieciaki za nimi :-) Kolejnym minusem jest brak karty dań i cen. To wprawdzie jest niby na tablicy kredą wypisane, ale jak przyszliśmy to okazało się że to co było na tablicy nie było już aktualne i pani wyrecytowala nam co możemy zamówić :/ Obsługa i nastrój taki sobie tzn są duuuuuzo fajniejsze lokale w tej okolicy do których warto wracać! Co do samego jedzenia to bylo ok, dobre ale bez szaleństwa i na końcu rachunek ale juz bez pozegnalnego poczęstunku ktory jest dość popularny tytaj. Nie wiem od czego to zależy, bo czytając inne pozytywne opinie można było wysnuć wniosek że jest to strzał w pewne miejsce a tu klops! To jest moja opinia i mojej rodziny i ja osobiście już wiecej nie skorzystam z ich oferty!

Dziękujemy, GROBL82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jiannisr, Owner, Maracaibo RestaurantOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Thank you for coming to our Cretan restaurant. Regarding the issue with the kids, we do have a place that is protected with a safety wall for them to feel safe. The cats that we have are from the neighbourhood with which kids could have played on the safe side of the restaurant.

Regarding our food, because it was a Sunday we change our menu twice a day due to the numerous people that come along. Of course, there was no pressure from our side for you to stay at our restaurant if you were not satisfied, but in any case, you are always welcome back.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pracuje w tej restauracyjce chyba cała rodzina z 4 pokolenia. Widać że przekazują sobie tajemnice smaków kreteńskiej kuchni. Bardzo często się stołowaliśmy w tym miejscu, mają bogate proste menu. Dania smaczne i w bardzo rozsądnej cenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jiannisr, Owner, Maracaibo RestaurantOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Thank you very much, we are really glad you enjoyed our little restaurant with our traditional tastes of Crete. We are looking forward to see you again :)

Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy tam kilka razy w ciagu naszego pobytu na Krecie. Najbardziej przypadla nam do gustu. Zawsze wychodzilismy zadowoleni i z pelnym brzuchem pysznosci. W cenie oprocz zamowionych przez nas dan, dostalismy starter- oliwki i grilowane grzanki, zimna 1.5 l wode; a po jedzeniu jak mielismy na to ochote dostawalismy arbuza, raki i cos slodkiego(chyba panna cotta)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PaulinaM3432
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fanatastyczna atmosfera, świetne kreteńskie jedzenia, wszystko świeże, codziennie nowe menu, polecamy!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, L5349GLjulian
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie po planowaniu w Ballos. Jak zwykle grecka kuchnia nie zawiodła. Pyszne grillowane oliwki, smażony ser, wieprzowina w sosie cytrynowym i kretenska mousaka, która nie pamiętam jak się nazywa. Na koniec poczęstunek od restauracji w postaci arbuza, deseru ala panna cotta i raki polecam serdecznie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 684agnieszkat

Maracaibo Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neo Chorio, Kissamos
Kissamos, Prefektura Chania

Kissamos, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Maracaibo Restaurant? Podziel się wrażeniami!