“Dla nas numer 1 w Kissamos”
Maria Beach Restaurant — recenzja

Maria Beach Restaurant
Nr 6 wśród 98 Restauracje (Kissamos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przepyszne owoce morza, jedliśmy: ryby, krewetki, ośmiornice, grillowane i smażone kalmary. Bardzo dobre ceny, serwowana darmowa woda do posiłku. Na sam koniec podawany przepyszny deser, nigdzie nie jedliśmy w Kissamos tak dobrego. Obsługa bardzo miła i uprzejma... przepiękne widoki. Polecamy

Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna restauracja z wyprawy rodzinnej zaliczona. Jedzonko bardzo dobre i dla dzieciaków można było zamówić co się chcialo. W czasie jedzenia mozna było podziwiać uroki morza. Jedna rzecz która jest trochę denerwująca ale to jest przypadłość większości tego tupu restauracji na Krecie, że w okolicy stolików są koty. Nie przeszkadzają one w jedzeniu, ale rozpraszają dzieci, które zamiast skupić się na pysznym jedzeniu to biegają za nimi a tym samym rozpraszają rodziców i innych gości. Osoby podróżujące z dziećmi wiedzą o czym piszę Na zakończenie poczęstunek w postaci przepysznego deseru i coś na lepsze trawienie ;-) Jeśli ktoś szuka dobrego jedzenia w fajnej okolicy to polecam.

Dziękujemy, GROBL82
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

W Marii zjedliśmy pierwszy posiłek po przyjeździe do Kissamos, zamówiliśmy sałatkę grecką i kreteńską i suwlaki. Bardzo duże porcje,smaczne i menu po polsku.Potem byliśmy na kolacji,trzeba było czekać na stolik.Królik i jagnięcina wyśmienite!Do tego gratis raki, deser i owoce.

Dziękujemy, IwonaW1090
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo szybka obsługa. Pyszne przystawki np. pieczony chleb i cacyki. Dania główne smaczne i obfite. Do każdego dania deser, pyszna nalewka, arbuz i czereśnie. Chętnie tam kiedyś wrócimy!

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Wspaniale miejsce i widoki, pyszne jedzenie. Praktycznie na plazy, blisko wody, mozna sie wykopac. Widok na wode gory i na horyzoncie jest port.
Jest nastrojowo zwlaszcza przy zachodzie slonca.
Jest zielona trawa pod stopami i przyjemnie sie siedzi sluchajac szumu fal.
Jedzenie naprawde przepyszne, zwlaszcza owoce morza. Obsluga bardzo mila. Po posilku kazdy dostaje deser a dorosli takze drinka.
Warto tu przyjechac:)

Dziękujemy, Lukasz P

Maria Beach Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neo Chorio, Kissamos

Kissamos, Prefektura Chania
Kissamos, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Maria Beach Restaurant? Podziel się wrażeniami!