Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam 7 dni i spędziliśmy super czas. Nowy hotel codziennie świeżą pościel doskonałą obsługa na recepcji mega basen i mega hotel. Polecam każdemu by mieć blisko na balos ,elafonissi i falasarne!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano: 7 września 2017

Hotel blisko centrum Kissamos, stosunkowo niedaleko od plaży publicznej (może ze 100m). Dostaliśmy pokój narożny (numer kończy się na 07, warto pamiętać), więc mieliśmy zarówno widok na morze, jak i góry, bardzo miłe panoramy :).
W całym obiekcie 25 pokoi, większość z aneksem kuchennym, dość porządne. Klima działała przy otwartym oknie, co nie jest dla nas bez znaczenia.
Zastrzeżenia? Do sprzątania (chociaż po pierwszej delikatnej sugestii potem już było ok). Śniadania jednakowe przez cały tydzień, chociaż bez ograniczeń... Może się czepiam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze, zwłaszcza narożne (?07) ze względu na widoki! Parterowe wychodzą na basen i bufet, co przy śniadaniu jest krępujące.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Andy B
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Stosunkowo nowy, kameralny hotel trzygwiazdkowy z basenem, około 30 pokoi, pokoje czyste, codziennie zmieniane ręczniki, w miarę potrzeb także pościel, jest aneks kuchenny, wygodne łóżka, klimatyzacja, idealny dla tych którzy nie lubią hotelowych animacji, Spokojny, raczej nie dla rodzin z dziećmi (głęboki basen 1.30-1.70),w pakiecie skromne i monotonne śniadania (kawa, herbata, pieczywo, jogurt, feta, ser, wędlina, płatki kukurydziane, ogórki, pomidory, napój owocowy, mód, lokalna nutella, dżem), idealne opcja by smakować Krete w pobliskich tawernach. Dobra lokalizacja - plaża, deptak z tavernami, centrum miasteczka ze sklepami, knajpkami, przystankami etc. 15 min samochodem od portu skąd można popłynąć na Balos, godzina od Chani, dobry dojazd lokalnym autobusem. Pomocna obsługa.
Krótko mówiąc - hotel nie do spędzania w nim czasu ale jako nocleg w dobrych jak na Grecję warunkach w tym standardzie.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, LucyFromPoland
Zrecenzowano: 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel dobry, miejscowość senna, spokojna, dla ludzi chcących odetchnąć z dala od zgiełku i szumu. Czas zatrzymał się tam w miejscu. Sam Crystal Bay ma ze 25 pokoi, basen na którym słońce gości do wczesnego popołudnia, śniadania wliczone w cenę - wystarczające i przyzwoite. Czystość jest w porządku, pokoje mają mini aneksy kuchenne, łazienki ok. Polecam dla par - nie dla rodzin i nie dla poszukujących atrakcji i rozrywek.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 11 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty może dlatego ze dość nowy , lodówka i klimatyzacja za darmo co jest plusem , czysty basen , pokój mieliśmy na dole przy basenie i nie było gdzie suszyć ręcznikow lub stroju kąpielowego dlatego lepiej brac pokój na gorze z balkonem , troszke słabe śniadania i późna godz bo zaczynały sie od 9 ale kto co woli , ogólnie hotel na plus

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, KasiaZ284