“Piękne miejsce, pyszne jedzenie”
Kastanofolia Taverna — recenzja

Kastanofolia Taverna
Nr 38 wśród 98 Restauracje (Kissamos)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, miła obsługa, lokalne produkty jedzenie bardzo bardzo pyszne.polecam bardzo.

Dziękujemy, Magdalena D

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu z polecenia, trochę na uboczu mniej więcej w połowie drogi do Elafonisi, lecz trzeba zjechać lekko z drogi. Sama miejsce bardzo klimatyczne różniące się znacznie od Tawern mieszczących się na promenadach w turystycznych miasteczkach. Obsługa bardzo miła uśmiechnięta i pomocna. Menu dość proste i nie skomplikowane ( ale w tym chyba jest sekret jakości). Byliśmy w 7 osób więc jak to zwykle bywa zamówiliśmy przegląd karty. Jedzenie bardzo smaczne, porcie duże. Świeżość produktów i prostota przygotowania to chyba główne składowe na te bardzo smaczne potrawy. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i najedzeni, na koniec oczywiście przepyszny kawałek arbuza i kieliszek nalewki. Polecam, pysznie i nie drogo.

Dziękujemy, 920dariuszp
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Wiele cudów kryje w sobie Kreta, które trzeba zobaczyć. W niewielu miejscach można tak dobrze zjeść jak w Elos, w tawernie Kastanofolia(w drodze powrotnej z Elafonissi). Na wejściu przywitał nas gospodarz z uśmiechem i z wyśmienitym lokalnym likierem z kasztanów. Zagadką jest unikalny smak i niewielu udaje sie zgadnąć, że nadaje go dodatek cynamonu. Przemiła atmosfera i szybka obsługa. Z uśmiechem i radością zsunięto dla naszej szóstki przyjaciół stoły w bardzo miłej i urokliwej tawernie. Na uwagę zasługuje również bardzo miła Pani dzięki której można skorzystać z czystych toalet, co w Grecji jest rzadkością. A już szczególnym doświadczeniem kulinarnym dla nas było zjedzenie świeżej, bardzo dobrze przyprawionej ryby dorady i lokalnego przysmaku musaki (grecka zapiekanka z kilku warstw: bakłażan, ziemniak i mięso mielone zapiekane w beszamelowy sosie z żółtym serem), popijając świeżo wyciskanym sokiem z soczystych pomarańczy. Można spróbować również kilku rodzajów wina i piwa. Nas ujęło ciemne piwo. A na koniec niespodzianka: smakowity arbuz gratis.
Gorąco polecamy!
Renata i Darek K.

Dziękujemy, Renata-Kopec
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce by zjeść lunch i odpocząć w trakcie drogi z Elafonisi lub w drodze na.
Zamówiliśmy wraz z Żoną Mousake i było pyszne. Na koniec podano nam owoce i nalewke kasztanowa. Trochę długo czekaliśmy za darmo rachunkiem, ale to szczegół :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof G
Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy sie w drodze powrotnej z Elafonisi. Ja zamowilam mousake, maz baranine z ziemniakami, a dzieci grillowana piers z frytkami. Jedzenie świeże, przeciętne. Duzym plusem byl podany na koniec arbuz oraz nalewka kasztanowa.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Ewa R

Kastanofolia Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neo Chorio, Kissamos
Sfinari, Kissamos

Byłeś(-aś) w Kastanofolia Taverna? Podziel się wrażeniami!