“Greckie wakacje”
Stelios & Katina — recenzja

Stelios & Katina
Nr 15 wśród 97 Restauracje (Kissamos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, przystawka: chrupiące pieczywo w przyprawach z pieca, danie główne: miecznik... bardzo dobry, rozpływał się w ustach i dobra raki na trawienie. Lokalizacja może nie zachwyca, ale to jedzenie ma zachwycić i tak właśnie tu jest :) Polecamy

Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny wypad na obiadokolację był bardzo udany. Lokal czysty, bardzo miła obsługa i aż się chciało jeść. A jedzonko pyszne i odpowiednie porcje na koniec lody z ciasteczkiem i coś na lepsze trawienie ;-) Bardzo fajny wystrój, cisza spokój i z całą pewnością polecam wszystkim którzy chcą dobrze zjeść a przy tym poczuć się jak klient a nie jak intruz

Dziękujemy, GROBL82
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Poszliśmy zachęceni polską kartą, wystrój bardzo grecki, te winogrona....Zjedliśmy gulasz wieprz. wyśmienity, mussake i bakłażana.Kelnerzy mili.Gratis raki i lody.

Dziękujemy, IwonaW1090
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy zachęceni ilością i jakością wypowiedzi. Serwis szybko i sprawnie. Białe wino domu na 3+, zamówiliśmy jagnięcinę - bardzo miękka, dobra taka domowa :) to Ok:) ośmiornica wydaje się przeciągnięta, ale nie była gumowata :) małe poczucie, ze to owoc morza... na plus deser - dobry i raki - homemade, ale już nie takie pyszne :/

Dziękujemy, myszeleczkam
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Fantastyczna obsługa, kelnerzy poznają już po jednej wizycie i dają gratisy, ogromne porcje mięsa i owoców morza, piękna pergola obsadzona kwiatami, oczywiście obowiązkowe raki lub więcej na koniec, dobrej klasy wino domowe

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz C

Stelios & Katina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kissamos, Prefektura Chania
Kissamos, Prefektura Chania

Neo Chorio, Kissamos

Byłeś(-aś) w Stelios & Katina? Podziel się wrażeniami!