Zrecenzowano: 23 września 2016

Hotel jest nowy, przy plaży i cichej uliczce. Pokoje duże ,czyste i nowoczesne. Wszystkie mają widok na morze. Restauracja w większości na wolnym powietrzu przy plaży. W czasie kolacji jest romantycznie. Obsługa rewelacyjna. Nie raz byliśmy częstowani różnymi napitkami. Jest tez fajny basen. Generalnie cisza i spokój. Plaza piaszczysta w zatoczce o długości ok 500 metrów.do promenady z greckimi knajpkami jest ok 200 metrów. Miasteczko ciche z typowo greckim ryneczkiem. Ceny normalne. Niedaleko jest większy supermarket. Do portu skąd wypływają statki na lagunę Balos idzie się ok 35 minut. Mozna kupić bilet last minute za 10 euro. Stosunkowo blisko do innych wspaniałych miejsc zachodniej Krety. Zdecydowanie polecam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na parterze mogą być częściowo pozbawione intymności,ponieważ znajdują się tuz przy basenie. Pustym basenie
  • Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paweł Z
Zrecenzowano: 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Trudno wyrazić obiektywną opinię ale postaram się przedstawić plusy i minusy.
PLUSY:
1. Dobre położenie
2. Niezależna plaża (Błękitna flaga)
3. Hotelowa Tawerna (+ i -)
4. Basen /słodka woda/
5. Barek basenowy , lokalne piwo , kawa , kawa frape, kawa grecka, sok pomarańczowy, lody ...
6. Komunikacja w języku angielskim , (nawet cześciowo polskim)
7. Mozliwosc wynajęcie auta wprost spod hotelu ( 1 tydz . - 250€ )
8. Blisko promenady gdzie są prawdziwe Tawerny greckie / 500 m /
9. Przyjazny Team
10. Duża cześć. Pokojów z widokiem na morze
11. Wifi - bezpłatne ( plus , duża prędkość 10 Mb) , patrz na minusy (!)
11. Wygodne łóżka
12 . Aneks kuchenny
13 . Przedłużenie doby hotelowej - 45€
14 . Cisza ! Tylko szum fal słychać

MINUSY
1. Największy minus to jedzenie !
Śniadania praktycznie niejadalne . Przez 10 dni to same menu: jajka sadzone suche , jajecznica z mlekiem sucha niedobra , fasolka ( U. K. !!! Ohyda ) , kawa z automatu - prawie nie do picia , dżemy sztuczne słoik-owe , pomidory niejadalne , serek grecki Feta - jakiś inny niż normalnie dostępny , pieczywo - czasem nieświeże , sok pomarańczowy - rozrzedzony - zupełnie inny niż w barku po 2.50€ za szklankę , krótko mówiąc - greckiej kuchni tu nie ma !!!! A szkoda ! Bliskość gospodarstw i współpraca w zakresie promocji greckiej kuchni miała by korzyści obustronne ! Obiady i kolacje jedliśmy " na mieście " . Szkoda ze Hotel zniechęca do jedzenia u siebie !
Śniadanie do 10.00!
2. Zużyty sprzęt w łazience . Wanny , lustra - nie pierwszej młodości
3. Sprzątanie - częściowe ! W zasadzie ścielenie łóżek - podczas tego , wyłączała sie klimatyzacja i było gorąco w pokoju .
4. Brak mini barku - tylko lodówka , w ramach aneksu kuchennego .
5. Brak naczyń w zestawie , a jedynie zbieranina rożnych talerzy i szklanek
6 . Wifi - czasem praktycznie nie działało . Nawet Speed Test nie działał .
6. Malutki TV / ale to obiektywne czy minus czy plus/

Podsumowując -
Brać noclegi bez jedzenia
Wynająć auto
Zakupić transfer danych

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, PiotrPanek1970
Zrecenzowano: 17 marca 2016

.. jest wietrzna.. słoneczna..zaskakująca.. jakby sezon dopiero miał się zacząć.. I właściwie nie ma co się dziwić:) nie jest jeszcze tak upalnie, żeby na plażach wygrzewały się tłumy ludzi:) I dlatego jest piękny czas żeby spokojnie, bez tłumu, hałasu i nadmiernego upału, delektować się grecką wyspą.. Wyspą o wielu twarzach:)
Pierwszym przystankiem mojej podróży było niewielkie miasteczko Kisamos .
To świetna baza wypadowa na pobliską, osławioną lagunę Balos - czyli raj na ziemi:)
Wiosna to taki czas kiedy te turystyczne miejscowości sprawiają wrażenie pustych, porzuconych i jakby nieco zapomnianych miejsc:) wszystko wokół jakby u progu sezonu... jakby "Jutro zaczynał się tu sezon".. własnie dlatego polecam podróż w takim czasie na Kretę.. mało ludzi, dużo miejscowych, nikomu nigdzie się nie spieszy, nigdzie nie ma kolejek a kolory i zapachy wiosny, są piorunujące:)
Taka cisza, pustka i jakby leniwe wyczekiwanie na jutro - ma swój niepowtarzalny klimat i pozwala cudownie odpocząć i zresetować mózg:)
Oczywiście jak, kto lubi - ale ja uwielbiam takie chwile, taki czas, taki klimat:) Można wówczas zupełnie niedrogo wynająć świetny hotel z niepowtarzalnym widokiem na zatokę:) Ja postawiłam na Nautilus By Hotel. Narożny pokój na pierwszym pietrze gwarantował widok i na miasteczko i na morze:) a do tego dwa pokaźne balkony:)
Trzeba w tym czasie, zabrać ze sobą ciepłą kurtkę bo na brak wiatru nie można narzekać:) ale wynagradza to oczywiście słońce, które świeci i nastawia bardzo pozytywnie.. można bez końca spacerować po plaży, iść na pieszo do pobliskiego portu, skąd w sezonie można popłynąć na Balos, albo - poza sezonem - pojechać samochodem - malowniczą drogą nad urwiskiem:) Można tez pojechać w drugą stronę w górę i po prostu trochę się powłóczyć się po masywie:) a w górach takie oto widoki - i to tylko wokół Kisamo...

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje z widokiem na morze - zwłaszcza pokój na min. pierwszym piętrze, narożny:)
  • Data pobytu: kwiecień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mimochodem
Zrecenzowano: 18 lutego 2016

Przepiękny czysty i klimatyczny hotel. Byliśmy w czerwcu 2013 roku z 2 dzieci. Przepyszne jedzenie przemiła obsługa i przede wszystkim cisza i spokój. Bliskość plaży i tawern na wyciągnięcie ręki. Z całego serca polecam ten hotel!!!!!

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jadzinka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona obsługa. Hotel jest stosunkowo nowy, pokoje przestrzenne- dzieki temu pobyt był sama przyjmoscia. Bardz blisko do plaży.dobra lokalizacja pod kątem zobaczenia Laguny Balos. Polecam podjechac autem na plaże Elafonisi- poza szczytem sezonu jest naprawde urokliwym miejscem.

Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, emalka87