“Obiad”
Fish Tavern 1960 — recenzja

Fish Tavern 1960
Nr 28 wśród 97 Restauracje (Kissamos)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo, bardzo smacznie. Świeże ryby, dobre sałatki. Miejsce bezpośrednio przy morzu, fale dochodzą do stolików, z pięknym widokiem.

Dziękujemy, piotrf525

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, czysto i przyjemnie!! Restauracja godna polecenia w każdej kategorii, wracamy już trzeci dzień z rzędu!

Dziękujemy, 400sylwesterb
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza ryba jaka jadłam w życiu. Sam sobie wybierasz rybę - pokazują skrzela- co świadczy o świeżości. Niektóre ryby z haczykami. Cudo!
Nie ma porównania z polskimi
Rybami. Genialna. Pyszna. Miękka idealna.

Przepyszne faszerowane warzywa- kwiat cukinii. Proste a pyszne.

Na przystawkę pyszne pieczywo z kreteńska oliwa. Na koniec rakija. Może być b. Słodka lub mniej.

Idealnie.

Dziękujemy, bianca_kal
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, kelnerzy poznają Cię na promenadzie już po jednej wizycie w tawernie
Na początku jako przystawka podawany jest chleb z grilla z oliwą z oliwek i ziołami.
Jedliśmy tam 4 razy, przede wszystkim ryby i owoce morza. Wszystko jest świeże, w lodzie, nie mrożone. Pyszna ośmiornica, kałamarnica, kalmary, krewetki- rozpływają się w ustach, super przyprawione. Córka jadła souvlaki z kurczaka i wieprzowiny również smaczne.
Ja preferowałam ryby. W kuchni wybiera się surową rybę którą następnie kucharz oprawia i przygotowuje na grillu. Za każdym razem jedliśmy grecką sałatkę. Olbrzymia porcja starcza na 2 osoby.
Świetnie podają pyszną zupę rybną. Pierwszy raz spotkałam się z takim podaniem, odrębnie warzywa gotowane z wielką rybą a w drugim talerzu bulion w którym się to gotowało. Zupą rybną najadły 2 osoby i 4 koty . Oczywiście piękny zachód słońca, szum morza i góry towarzyszyły nam przy kolacji. Polecam gorąco!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PPPuch
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Można wybrać sobie świeżą rybę, która zostanie przyżądzona. Polecam spróbować jeżowca. Szybka i sprawna obsługa, menu po polsku.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, krzysztofs640

Fish Tavern 1960 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kissamos, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Fish Tavern 1960? Podziel się wrażeniami!