Balos Beach(Kaliviani)(Świetna cena!)
198 USD
Hotels.com
  • Bezpłatny parking
Sunny Bay Hotel(Kissamos)(Świetna cena!)
113 USD
  • Bezpłatny parking
Christina Beach Hotel(Kissamos)(Świetna cena!)
164 USD
121 USD
  • Bezpłatny parking
Aphrodite Beach Hotel(Kissamos)(Świetna cena!)
138 USD
115 USD
  • Bezpłatny parking
Mirtilos Studios & Apartments(Kissamos)(Świetna cena!)
153 USD
  • Bezpłatny parking
Mediterranean Studios Apartments(Kissamos)(Świetna cena!)
88 USD
97 USD
65 USD
53 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (60 USD).

Nautilus Bay Hotel(Kissamos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 22/07
131 USD
119 USD
Orbitz.com
Maria Beach(Kissamos)(Świetna cena!)
88 USD
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Rodzinny hotelik. Czysto. Miła atmosfera. Sympatyczna właścicielka. Brak obiadów i kolacji, ale tak chcieliśmy. Śniadania monotonne, bez szału, ale mogą być. Morze, plaża, restauracje, centrum miasteczka, sklepy (supermarket Synka), wszędzie blisko. Przy hotelu mały basen, leżaki i parasole. Hotelik wart swoich 3 gwiazdek. Średniej jakości Wi-Fi w drugim budynku, gdzie mieszkaliśmy. Trochę hałaśliwa ulica między dwoma budynkami hotelu.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Hubert K
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Nie jesteśmy bardzo wymagający, zaliczyliśmy sporo hoteli w Grecji, różnych kategorii ale po raz pierwszy wystawiamy negatywny komentarz. W miarę czysto z naciskiem na "w miarę". Dwukrotnie pojawił się karaluch co skutecznie zniechęciło nas do przebywania w hotelu. Właścicielka stwierdziła, że to normalne. Łazienka obskurna, dużo gorzej niż tzw. grecki standard. Brak brodzika, zwisająca ceratowa zasłonka, po skorzystaniu z prysznica cała łazienka w wodzie. Braki w dostawie ciepłej wody. Pokoje sprzątane co drugi dzień, również tylko co drugi dzień wyrzucane śmieci. Ręczniki podczas tygodniowego pobytu zmienione raz, pościel nie zmieniona ani razu. Po przyjeździe nad ranem, znaleźliśmy na recepcji klucz z karteczką, nikogo nie było.Nie przespaliśmy nic tej nocy ponieważ na zewnątrz panował duży hałas, było gorąco więc mieliśmy otwarte okna a nie mogliśmy włączyć klimatyzacji - jest dodatkowo płatna a nie było w hotelu nikogo kogo moglibyśmy o nią poprosić. Od rana słyszeliśmy rozmowy ludzi, którzy zeszli na śniadanie, hałasy z ulicy i pobliskich tawern. Nie mówiąc o tym, że każdy jedzący śniadanie lub przechodzący deptakiem mógł nam zajrzeć do pokoju i przybić nam piątkę, niezbyt komfortowo. W pokoju nie było balkonu. Rano poprosiliśmy o zamianę pokoju - z dużymi oporami udało się, dostaliśmy pokój w budynku po drugiej stronie ulicy, również na parterze ale przynajmniej z tarasem i w cichszym otoczeniu. Śniadanie było wydzielane dla każdego na talerzu jak w szpitalu - nie w formie bufetu. Zawartość talerza bardzo skromna, na każdego przypadał jeden plasterek mielonki, sera, dwa plasterki pomidora i jajko na twardo (nie zawsze). I swoista narodowa selekcja - mimo że Polacy stanowili dużą część gości hotelu, dostawali najmniejszą porcję w przeciwieństwie do gości z innych krajów, którzy przynajmniej dostawali większą porcję tych "frykasów". Ogólnie nie polecamy nawet dla mało wymagających gości. W tej cenie da się znaleźć coś dużo przyzwoitszego, czystszego i z lepszym śniadaniem.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, karoktoto
Zrecenzowano 24 października 2015

Fantastyczny pensjonat dla osób ceniących spokój, położony tuż nad morzem. Blisko urocze tawerny, oferujące pyszne jedzenie. Bardzo mili gospodarze, którzy dbają o komfort swoich gości. Apartamenty czyste, funkcjonalnie i ładnie urządzone. Polecam!

Data pobytu: lipiec 2015
5  Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 25 września 2014

Po pierwsze (i najważniejsze) w hotelu panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Wszyscy są bardzo przyjaźnie nastawieni i bardzo ciepło przyjmują wszystkich turystów.
Na pewno plusem jest położenie hotelu, przy głównej (uroczej, zwłaszcza nocami) promenadzie blisko plaż. Pierwsza z nich (na prawo), odległa o jakieś 50m od hotelu jest kamienista, dlatego warto wyposażyć się w obuwie. Natomiast druga (po lewej stronie), położona o jakieś 8 minut drogi od hotelu jest piaszczysta, z wieloma barami, leżakami dostępnymi odpłatnie, lub po zamówieniu czegoś w barze.
Niedaleko również znajdują się dwa ryneczki oraz główna ulica Kissamos. Tam również znajduje się przystanek autobusowy z którego można dojechać bezpośrednio do Chanii (4,70€ w jedną stronę) - autobusy kursują regularnie przez cały dzień (we wrześniu co godzinę, natomiast w wysokim sezonie co pół). Z głównego przystanku w Kissamos, który mieści się za Carrefourem (również żabi skok od hotelu Mandy) odjeżdżają autobusy do portu (1,60€ w jedną stronę), również do Balos, Falasarny, Elafonisi (http://bus-service-crete.com/timetabledet.php?line=10&lg=2).
Jeżeli chodzi o jedzenie w hotelu, to codziennie wyglądały tak samo: białe pieczywo, zazwyczaj świeże i chrupiące, plasterek szynki i sera żółtego, dwa kawałki pomidora, babka, dżem, jogurt, miód, plus czasem jakiś owoc. Do picia: kawa, herbata, sok pomarańczowy. Monotonnie, ale można się najeść.
Apartamenty w większości są dwupokojowe, nam udało się mieć również dwa balkony, widok na morze. Malutki telewizor, którego nawet nie uruchomiliśmy. Na wyposażeniu również jest lodówka, z zamrażalnikiem, płyta grzewcza, suszarka (do włosów) oraz suszarka na balkonie.
Jeżeli chodzi o łazienkę, to jest średnia. Zapychający się brodzik, słaby odpływ wody, wygląd też średni. Jeżeli komuś zależy na porządnej łazience, to nie polecam.
Poza tym bardzo czysto, codzienne sprzątanie, wymiana pościeli ręczników co około pięć dni.
Uwaga na komary (i inne robactwa) dlatego polecam zaopatrzyć się w Raid, bo bez tego będzie naprawdę ciężko.
Polecam wcześniej wypożyczyć samochód i samemu pojechać do Elafonisi, Falasarny i gdzie tylko dusza zapadnie.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Marcepka
Zrecenzowano 9 września 2014

Miejsce o niesamowitej lokalizacji. Blisko plaża, centrum miasteczka, supermarket i przystanek autobusowy. Pokoje są duże i czyste. Właściciele bardzo mili i pomocni. Nawet jeśli czegoś nie ma w pokoju warto zapytać. Kameralny hotelik z bardzo domową atmosferą. Basen jest mały, ale nam to nie przeszkadzało. Noce czasami głośne, ale spaliśmy przy otwartych oknach.Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na wyższych kondygnacjach z widokiem na morze, lub z bocznym widokiem na morze. Pokoje na parterze nie mają ładnych widoków.
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Joanna m