“Świetna restauracja”
U Ziutka — recenzja

U Ziutka
Nr 14 wśród 15 Restauracje (Ruciane-Nida)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie pyszne, na każda kieszeń a porcje ogromne! Obsługa przemiła i bardzo pomocna! Polecam każdemu! ☺️

Dziękujemy, Podroznik1000

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Na wejściu przywitał nas bardzo niemiły zapach unoszący się w restauracji, stolik cały zalany, obsługa słabo się nami interesowała, kącik zabaw dla dzieci to tragedia, wystające ze ściany kable elektryczne i niezabezpieczone gniazdko. nic nie zamawialiśmy szybko zmieniliśmy lokal.

Dziękujemy, 941kasias
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiedzeni reklamami postanowiliśmy udać się na rodzinny obiad do Ziutka , niestety zamiast nieba w gębie zastaliśmy wszechobecny bród i atmosferę miejsca gdzie obsługa nie dokonca wie co się dzieje , zrezygnowaliśmy a szkoda bo niektórzy twierdzą ze jedzenie ok .

1  Dziękujemy, marcinw158
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Słabo , zupa zimna , oczekiwanie na posiłek to już klapa , a frytki katastrofa jakby pływały w oleju 3 dni.Sałatka grecka na 4.

1  Dziękujemy, Mariusz j
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, świeże, dlatego też czas oczekiwania dłuższy, niż zazwyczaj, niemniej jednak polecam.

Dziękujemy, 289katarzyna

U Ziutka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w U Ziutka? Podziel się wrażeniami!