Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Zostaliśmy przywitani przez miłą i uśmiechniętą właścicielkę. Dom czysty i dobrze urządzony. Wielkość pokoi i łazienek wystarczająca. Teren położony kaskadowo z przepięknym widokiem na jezioro. Jest miejsce na poranną kawę jak również na wieczornego grilla. Do Domu Wiejska 39a zapraszam górali aby zobaczyli co to gościnność.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, skiDetoxteam
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze wszystko w najlepszym porządku miło, miło, przytulnie, rodzinnie. Cisza i spokój, natura, przepiękne widoki. Krolika to wyjątkowa osoba z gustem Jej pensjonat to miejsce gdzie w każdym centymetrze widać włożony wkład, pomysł i elegancja. Jednym słowem czujemy się tutaj miłe widziani i traktowani jak powinno traktować się gości. Dziękujemy będziemy tutaj wracać i wspominać, życzymy powodzenia i pozdrawiamy. K&K

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 526krzysztofk
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo czyste i ładne pokoje, świetna gospodyni! Dobrze wyposażona wspólna kuchnia!
Brak łóżeczka dla maluchów (dwuletnie dziecko), ale zwinięty koc włożony pod prześcieradło wystarczył! Bardzo wygodne łóżka!
Przytulny taras na miłe wieczory, miejsce na ognisko i grilla. Plus zejście nad jezioro gdzie znajduje się ładnie wyremontowana ścieżka na spacery i molo, dla korzystających ze słońca..
Blisko supermarketów, banku, restauracji, drogerii.
Zdecydowanie wrócimy!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Są miejsca z których nie chce się wyjeżdżać, a gdy już trzeba to zrobić w drodze powrotnej przez chwile panuje cisza.
Takie emocje budzi Dom Wiejska 39a.
Od progu wita nas przesympatyczna gospodyni Karolina i od razu mówimy sobie po imieniu, bo w tym miejscu masz się czuć swobodnie.
Dom urządzony jest w nowoczesnym i przytulnym stylu, od samego wejścia urzekają detale dobrane idealnie do stylu domu.
Ale zacznijmy od pokoju.
Nie był za duży, ale już po rezerwacji otrzymaliśmy od Karoliny telefon z wiadomością, że pokój jest dość mały i czy akceptujemy.
Oczywiście nie jechaliśmy z myślą spędzenia urlopu w pokoju, więc oczywiście nie stanowiło to dla nas żadnego problemu.
Pomimo tego, że łóżka pojedyncze zostały złączone to materac dostaliśmy duży podwójny, z czymś takim się do tej pory nie spotkaliśmy, to jest właśnie skupianie się na potrzebach swoich gości, poza tym pokoje nowoczesne, bardzo ładnie urządzone, spora łazienka wszystko bardzo czyste i nowoczesne, a na podłodze w pokoju wykładzina, co dodaje pokojowi przytulności i domowej atmosfery.
Otrzymaliśmy po dwa duże i dwa średnie ręczniki, które w połowie pobytu zostają wymienione na nowe, jak również pokój zostaje odkurzony.
Kuchnia dostępna dla wszystkich, świetnie wyposażona, kuchnia indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka, toster, czajnik elektryczny, ekspres przelewowy.
Biała zastawa, kieliszki do wina i wódki, szklanki do drinków.
Nawet kubki dobrane tak, że picie porannej kawy to czysta przyjemność.
W lodówkach, oznaczenie półek numerami pokoi dzięki czemu panuje ład, dodatkowo szuflady też ponumerowane do przechowywana suchego jedzenia jak np chlebek, mąki itp.

Wszystko przemyślane w najdrobniejszych szczegółach żeby ułatwić pobyt. Dodatkowo zawsze piękne świeże kwiaty, czyste ścierki, do wyboru kawa sypana, rozpuszczalna, herbata, cukier, do tego trzymane w pięknie przyozdobionych pojemnikach.
I czas na ogród, ten jest niesamowity. Piękna trawa, kwiaty, hamak, krzesła stoły, a wieczorem wszystko oświetlone lampionami i światełkami.
Można siedzieć godzinami i obserwować w ciągu dnia jezioro, a wieczorami korzystać z romantycznej atmosfery, którą stworzyła Karolina i o którą codziennie dba. Niesamowicie pracowita, zależy jej żeby każdy czuł się tu swobodnie i mógł cieszyć się urokami tego miasta.
Specjalnie przygotowane miejsce do palenia ogniska oraz dużych rozmiarów grill i obok piękna altana, w której można wygodnie wszystko przygotować i późnej zjeść.
Do tego własne molo, na którym można korzystać z kąpieli słonecznych na przygotowanych leżakach, zjeść obiad, napić się lampki wina z ukochaną osobą.
To co można jeszcze dodać to tyle, że TU JEST PIĘKNIE!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, imichalpl
Zrecenzowano: 13 września 2017

Cudowne miejsce i właścicielka, która tworzy prawdziwie domową atmosferę. Kameralny pensjonat z wspaniale zagospodarowanym terenem, położony w zacisznym miejscu tuż nad jeziorem, a jednocześnie niedaleko centrum handlowego i turystycznego miasta, w zasięgu 15-minutowego spaceru. Mnóstwo miejsc do wypoczynku, grill, leżaki, prywatny pomost - każdy może wypocząć bez innych na głowie, nie czuć w ogóle tłoku. Dbałość o detale, świeże kwiaty, świeczki i lampki zapalane osobiście przez właścicielkę każdego wieczoru - jest bardzo stylowo. Pokoje urządzone ze smakiem, zróżnicowane, można wybrać swój ulubiony. Kuchnia olbrzymia, spokojnie kilka grup może z niej korzystać jednocześnie. W pełni funkcjonalna, wyposażona we wszystko co niezbędne i jeszcze więcej, kawa i herbata do dyspozycji gości. Nad wszystkim czuwa Karolina, która tworzy niesamowitą atmosferę. Pierwszy raz na wakacjach czułam się jakbym była u siebie w domu lub w gościach u przyjaciół, a nie w obiekcie komercyjnym. A jednocześnie piękne miejsce wyzwala w ludziach co najlepsze więc i pozostali goście zachowują się na poziomie. Miejsce szczególnie polecam parom i rodzinom z niemowlętami.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na parterze są dostępne od zewnątrz budynku, bez schodów. Pokoje od strony jeziora mają cudowny widok.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Urbalinka