“Pyszne, domowe... ”

Restauracja Kuchnie Świata Kolorada
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Ruciane-Nida)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opis: Gotowanie to nasza wielka rodzinna pasja, którą rozwijamy od ponad 40-stu lat. Naszym zamiłowaniem są nowe smaki, nie zapominając o tradycji. Tych, którzy nas już odwiedzili zapraszamy ponownie, a tych którzy nas jeszcze nie znają gorąco zachęcamy – przyjdźcie i odkryjcie różnorodność i oryginalność serwowanych potraw oraz profesjonalną obsługę, która umili pobyt w gościnnej Koloradzie.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Normalny, pyszny domowy obiad. Ceny przystępne, lokal ciekawy i czysty, obsługa miła. Warto wstąpić i zjeść obiad albo deser i kawę. Duży wybór różnych potraw, dla każdego coś odpowiedniego.

Dziękujemy, Monika T

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zamówiliśmy "ucztę rybną" i naprawdę była to prawdziwa uczta :) lin w śmietanie, sandacz, okonie, do tego sałatka i ziemniaki opiekane z sosem, wszystko było bardzo dobre. Polecamy

Dziękujemy, 94arturw
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

po niezbyt ciekawych smakowych doświadczeniach sprzed lat ubiegłych w tym roku pozytywne zaskoczenie. Bardzo smaczna pizza, makarony, obsługa szybko interesuje się klientem.

Dziękujemy, 941kasias
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restaurację odwiedzam od lat. Serwuje porządne jedzenie w przystępnej cenie jak na miejscowość turystyczną. Miła obsługa, czysto, przyjemna atmosfera.Dobre menu. Polecam.

Dziękujemy, RecenzentWA
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Polecamy odwiedzić tą restaurację dla smażonych filetów z okoni -rewelacja. Dodatki i surówki również bardzo smaczne. Ceny raczej rozsądne.

Dziękujemy, Tomasz R

Restauracja Kuchnie Świata Kolorada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kuchnie Świata Kolorada? Podziel się wrażeniami!