Ruciane-Nida

“Tak samo dobrze jak zawsze”
Restauracja Kapiodoro — recenzja

Restauracja Kapiodoro
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Ruciane-Nida)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Zrecenzowano 3 września 2019

Byliśmy tu w 2016 i teraz znowu i nie zawiedliśmy się. Było równie miło i dobrze. Wpadliśmy tu na kolację. Rybki, zupy dobre. Rzadko biorę deser ale tu warto. Browni z lodami warte grzechu. Było nam też miło bo chyba właściciele polubili naszego maltańczyka- z wzajemnością. Po prostu polecam- warto!

Dziękujemy, Magdalena S

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Super pizza, dobre lemoniady, miejsce przyjemne, ciekawy wystrój, sympatyczni kelnerzy.
Nie jest to włoska knajpa, ale jedzenie smaczne.

Dziękujemy, Ciabelka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Zajęliśmy 16 osobowy stolik . Kelner uprzedził nas na początku ze na jedzenie będziemy musieli poczekać około godzinki . Na pizzę trochę krócej .
Pierwszy wjechał rosołek dla dzieci . Kozacki !!!!
W drugiej kolejności wjechały pizzę . Nic dodać nic ująć . Ale dani obiadowe na które czekaliśmy około 50 min były tego warte !!!!
Medaliony , Cordon Blue, placek REwELaCJA.
Napewno wrócimy !

1  Dziękujemy, zuziaM1
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka dobra obsługa i takie samo jedzenie. Polecam krewetki i zupę tajską, dobra także pizza i sałatki.

Dziękujemy, Maciej13b
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zjedliśmy rodzinny obiad. Sandacz, frytki, surówka / polędwiczki z grzybami, a dzieciaki schabowy. Sandacz wyśmienity, świeżutki, soczysty poprostu pyszny. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, piotrsuchorski

Restauracja Kapiodoro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pisz, Warmińsko-Mazurskie
Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Pisz, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kapiodoro? Podziel się wrażeniami!