“Bardzo dobre jedzenie”

Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Ruciane-Nida)
Zrecenzowano 5 września 2019

Raz na 2-3 lata spędzam kilka wakacyjnych dni w okolicach Rucianego i do tej pory nigdy nie trafiłem na lokal gastronomiczny, który mógłbym polecić. W tym roku się to zmieniło. Sugerując się opiniami z TripAdvisor w połowie sierpnia zajrzeliśmy z żoną do restauracji "Pod Kogutami". Było warto! Podczas dwóch wizyt spróbowaliśmy zupę kurkową, kartacz, placek po mazursku i ucztę mazurską (tak się chyba nazywa talerz ryb). Wszystkie bardzo nam smakowały i żałowaliśmy, że tak krótko byliśmy na Mazurach, bo z pewnością spróbowalibyśmy też inne dania. Podczas tych dwóch dni obsługiwało nas dwóch różnych kelnerów, z czego jeden był standardowym podawaczem, czyli nieinteresującym się klientem rodzajem kelnera spotykanym najczęściej w polskich restauracjach, natomiast drugi zasłużył jakością obsługi na napiwek.

Dziękujemy, hidekiojiichan

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo długi czas oczekiwania na burgera. Smakiem po prostu dobry - może nawet średni. Porcja dla zglodnialych nadrobi minusy. Mnie nie oczarowalo. Bardzo dobra obsługa - chłopaki ogarnięci.

Dziękujemy, Em89lke
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny obiad za 30 zł kurczak grillowany z frytkami i surówka, do tego lemoniada za 9 zł. Obiad i obsługa super. Bardzo miły i uśmiechnięty Pan ;) w porze obiadowej czeka się na danie około 40 minut, jest to chyba jedyny minus.

Dziękujemy, 458izabelaw
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna zupa rybna, smaczna pomidorowa. Dobry łosoś, lin w śmietanie, sandacz. Shoarma, jak na cenę 28 zł, mogłaby być bardziej dopracowana - niektóre kawałki były niedopieczone. Brak procedur zachowania się w sytuacjach trudnych - kelner zapomniał o jednym zamówieniu. Wypadałoby podać chociaż darmowe napoje w tym czasie gdy poszkodowana osoba musiała samotnie jeść swoją, później podaną, potrawę.

Dziękujemy, 673mariuszi
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, świeże plus dobry wybór piw. Obsługa bardzo dobra. Szeroki wybór menu. Byłem 3 lata temu i teraz k jakość rewelacja

Dziękujemy, adi790

Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kadzidłowo, Warmińsko-Mazurskie

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami? Podziel się wrażeniami!