“Obiad ”

Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Ruciane-Nida)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny obiad za 30 zł kurczak grillowany z frytkami i surówka, do tego lemoniada za 9 zł. Obiad i obsługa super. Bardzo miły i uśmiechnięty Pan ;) w porze obiadowej czeka się na danie około 40 minut, jest to chyba jedyny minus.

Dziękujemy, 458izabelaw

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna zupa rybna, smaczna pomidorowa. Dobry łosoś, lin w śmietanie, sandacz. Shoarma, jak na cenę 28 zł, mogłaby być bardziej dopracowana - niektóre kawałki były niedopieczone. Brak procedur zachowania się w sytuacjach trudnych - kelner zapomniał o jednym zamówieniu. Wypadałoby podać chociaż darmowe napoje w tym czasie gdy poszkodowana osoba musiała samotnie jeść swoją, później podaną, potrawę.

Dziękujemy, 673mariuszi
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, świeże plus dobry wybór piw. Obsługa bardzo dobra. Szeroki wybór menu. Byłem 3 lata temu i teraz k jakość rewelacja

Dziękujemy, adi790
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie . Zamówiliśmy chłodnik i pierogi ruskie . Do tego kartacze . Wszystko było pyszne . Porcje wystarczające ceny naprawdę bardzi ok i poczucie świeżego jedzenia . Lemoniada super - niesłodzona :)

Dziękujemy, H3050YSmartar
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie z całego serca polecam tą restauracje! Jedzienie bajka. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, dostaliśmy niestety na początku chłodną zupę ale zgłosilismy i za 5 minut dostalismy tak gorącą że trzeba było odczekać. Ogolnie wszystkim polecam i ocenia pobyt tam na 5* :)

Dziękujemy, Dobrowol

Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kadzidłowo, Warmińsko-Mazurskie

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja i Lodziarnia Pod Kogutami? Podziel się wrażeniami!