Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety pobyt w tym ośrodku nie spełnił naszych oczekiwań.Ciasny pokój na poddaszu bez mebli,czajnika i naczyń. Sprzęty na terenie ośrodka zepsute. Brak dostępu do jeziora oraz nieprzyjemny gospodarz,którego psy biegały po kuchni bez smyczy.

Dziękujemy, agnieszka k
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Zarezerwowalismy z zona i 2letnim synkiem nocleg w tym miejscu przez znany portal na "b" i chyba to nas uratowalo.
Na tym portalu obiekt ten posiadal dosc wysoka ocene - nie wiem z czego to wynika ale zaluje, ze poprzestalem tylko na komentarzach z tamtej strony.
Ale do rzeczy: w ofercie obiecane bylo duzo - np. wanna z hydromasazem, piaskownica, 30 metrow do jeziora itd. I ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu w pokoju "deluxe" (nazwa nie majaca nic wspolnego z rzeczywistoscia) wanny z hydromasazem nie bylo, sam pokoj byl wielkosci na oko 8 m2. Gdzie znajdowalo sie lozko i mala lodoweczka - na plus jest to, ze pokoj wygladal na czysty. Piaskownica to kpina - cos wielkosci 70x70 cm. "Prywatny basen" to byl basenik o srednicy ~3m z brudna woda. Jezioro i owszem jest niedaleko (~100m w lini prostej), ale nie da sie do niego dojsc (teren prywatny). Pani w recepcji opisala nam dojscie do publicznej plazy (gdzies daleko, a sama plaza miala byc bardzo mala), i takich naciaganych informacji podawanych w ofercie bylo bardzo duzo - jak za prawie 100 zl od osoby za noc to takiej oferty dawno nie widzialem. Za te pieniadze mozna wynajac mieszkanie np w Sopocie.
Nie ukrywam, ze bardzo zalezalo nam na wannie, ktora byla tylko "na papierze" aby skusic klientow. Po ogolnych ogledzinach obiektu zrezygnowalismy z pobytu - Pani z recepcji slyszac nasze uwagi odnosnie niezgodnosci z oferta (brak wanny) powiedziala, ze zawsze mozemy zrezygnowac - co tez zrobilismy, nie majac planu b ale wiedzac, ze za taki standard wiecej niz 20 zl bysmy nie dali.
Niebylo problemu, zeby oddano nam pieniadze, byc moze dlatego, ze wisialo nad nimi widmo bardzo negatywnej opinii w portalu gdzie maja jeszcze wysoka ocene... A jezeli chodzi o ocene to byc moze jest ona podwyzszona za to, ze "przekupuje" sie klientow darmowym parkingiem (za ktory normalnie chca sobie liczyc 20 zl za dobe) jezeli "napisze sie kilka pozytywnych slow na "b"". Gdy uslyszelismy to na starcie to odrazu wzmocnilo to nasza czujnosc. Tak czy owak takie nieuczciwe techniki marketingowe nalezaloby karac - my stracilismy paredziesiat kilometrow i potem mielismy przedluzona podroz do kolejnej stacji w naszej podrozy oddalonej o 160 km - ale nie zalujemy naszej decyzji, a po przecztaniy opinii tutaj sie znajdujacych dalo nam to poczucie, ze mielismy szczescie ze udalo sie odzyskac pieniadze bez awantury.

Dziękujemy, Kagonesti
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Strasznie cena nie adekwatna do standardów właściciel bufon pokoje małe klitki brak dostępu do jeziora brak placu zabaw dla dzieci basen średnicy 3 metry dziecko sąsiadów po wejściu do wody ma coś na nogach chyba grzybica światło przygasa co minuta parkink płatny 20 zł za dobę nawet ogrodzenia nie ma

Dziękujemy, US7y
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wbrew opiniom właściciel jak i obsługa okazali się bardzo pomocni. Owszem, w pierwszym kontakcie właściciel wydaje się dość oschły i zdystansowany. Przy bliższym poznaniu zyskuje i bardzo się stara. Nie zrażałbym się zbytnio pierwszym wrażeniem. Sam obiekt ma faktycznie sporo niedoróbek a wyposażenie pokoi mogłoby być lepsze. To stosunkowo nowa inwestycja i "na dorobku".
Jest jednak w miarę czysto, śniadania są całkiem smaczne a do tego jest tam spory teren do zabawy dla dzieci, sauna i zadaszone miejsce do grillowania, przy którym integrują się wczasowicze.
Mieliśmy udany pobyt. Biorąc pod uwagę relację cena-jakość to było warto, chociaż przyznam, że pewnie pomogły stosunkowo niskie oczekiwania oparte na opiniach innych. Miłe zaskoczenie na plus.

Dziękujemy, Lukasz B
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na Majówkę w tym okropnym miejscu, inaczej tego określić się nie da. Nie było światła, zimno było tak, że spalișmy w kurtkach. Zero ogrzewania, właściciel zaproponował nam farelke, tylko, że nie było prądu i także ciepłej wody. Więc chcieliśmy zwrotu zaliczki, bo raczej w takich warunkach nie da się odpocząć, ale ten pan, ośrodka, zrobił nam aferę,nie chciał wystawić wogule faktury, nie zameldował nas, więc musieliśmy wzywać policję. No i sprawa się skończy w Sądzie, bo tak nie można traktować ludzi. Pan tego ośrodka nie uczciwy, nie miły, nie szanuję ludzi,tylko kasa się liczy. Ogólnie, nie wiadomo, kto ten lokal oddał do użytku, kable wystające, zero grzejników.Wyhechališmy z tamtąd brudni i przyziębieni. Nie polecamy tego fatalnego miejsca nikomu!!!Żenada!!!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Alina V