Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Na plus:
dzieci mają co robić :-) Kilka naprawdę fajnych placów zabaw, atrakcje wodne, bogato wyposażone sale zabaw (jak do tej pory pierwsze miejsce ze wszystkich wyjazdów). Animacje ciekawe, angażujące, od rana do wieczora w ośrodku ciągle coś się dzieje i dzieci się nie nudzą. Dla rodziców ważne, dla pozostałych niekoniecznie, więc jeśli szukasz ciszy i spokoju, to nie tu.
Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do jeziora, ogólnodostępne leżaki. Są miejsca zacienione, więc dla każdego coś dobrego.
Domki w dobrym standardzie, z dużym zadaszonym tarasem. Czysto, estetycznie, gustownie. Polecam domki z widokiem na jezioro, są na zalesionym terenie, w oknach moskitiery.
Przy plaży: gofry, lody, hotdogi, zapiekanki, oraz 2 restauracje przestronne, zawsze były wolne stoliki, obsługa dość sprawna. Bardzo dobra pizza.
Na minus:
Zagęszczenie domków (domki blisko siebie, nie ma opcji, żeby nie słyszeć rozmów sąsiadów na tarasie).
Mała plaża na tak dużą ilość osób (dosłownie leżak obok leżaka) i tłumek w wodzie.
Ceny warszawskie.

Podsumowując jeśli nastawiasz się na atrakcje pod kątem dzieci - gorąco polecam. Jeśli szukasz samotności, odpoczynku od hałasu broń Boże :-)

Dziękujemy, invenea
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lato wiadomo, ciepło i śmieci zbyt długo przechowywane zwyczajnie zaczynają śmierdzieć siedząc nawet na płazy - ale przecież ośrodek żyje głównie latem. Powinien być inny sposób przechowywania śmieci. Poza tym ośrodek bardzo duży i bardzo ładny. Wiele atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 39agnieszkag
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo iż nasz wyjazd nie dobiegł jeszcze do końca, chciałam się podzielić wrażeniami ponieważ wiele opini na jakie trafiłam odbiegają od rzeczywistości a może przydadzą się jeszcze niezdecydowanym. Wyjazd z dziećmi, w domku, blisko jednego z 5 płacy zabaw. Domek spokojnie dla 7 osób dorosłych. Czysty, wygodny z aneksem kuchennym. Co prawda brak kuchenki ale za to jest mikrofala. Ręczniki i pościel również. Domek typowo letniskowy, więc rano czasami bywa rzesko. Wiele osób pisało o kiepskim jedzeniu ale jak dla mnie jedzenie dobre. Dwie restauracje, jedna z domowym jedzeniem gdzie można wybrać z 2-3 dań plus zestaw dla dzieci,codziennie inne, w restauracji drugiej dania bardziej restauracyjne plus pizza z pieca bardzo dobra. Ceny trochę wygórowane, ale jak na takie ośrodki to zrozumiałe. Dużo gości narzeka na drogę. Nas mile ona zaskoczyła, ponieważ spodziewaliśmy się 6 km drogi przez las z występami i dołami rodem z rajdu Dakar a tu spokojna droga szutrowa z końcówką przez las ale nadal bez większych dołów, tak jakby przejechał jakiś ratrak, więc proszę się nie zniechęcać. Jedyne zastrzeżenie mam do animacji. Choć jest ich dużo i dobrze zorganizowane to jednak są to animacje dla starszych dzieci. Nasze dzieci 6, 5 i 3 lata raczej w nich nie uczestniczą poza ogniskiem i minidisco, na którym tylko obserwują bardziej. Wyjazd bardzo udany. Uważam że warto

Dziękujemy, 289katarzyna
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Fajne miejsce, ma 1 basen i 1 kąpielisko a najbliższy sklep jest oddalony o 3 km. Kompletne bezludzie ale dla dzieci są animacje. Miejsce blisko natury :)
Z minusów : Trudno dodzwonić się na recepcje. WIFI słabo odbiera przy tylu gościach.
Łazienki przy plaży są niesprzątane i dlatego cały czas brzydko pachną :(

2  Dziękujemy, Jan M
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce. Bardzo miła obsługa.
W maju miałam okazje korzystać z noclegu w domkach - rewelacja !
Zauroczona miejscem w lipcu rodzinnie postanowiliśmy ponowić wizytę, tym razem kamperem. Jedzenie dobre, super animacje dla rodzin z dziećmi + zabawy na świeżym powietrzu, sala gier i zabaw, mini park linowy.

Jedynym minusem są niestety sanitariaty. Mimo, że łazienki są w bardzo dobrym stanie to sprzątane niestety za rzadko i niedokładnie :(

Dziękujemy, 788beatam