Becici
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel czysty, pięknie utrzymane ogrody, widok na góy i morze, super. Duży wybór jedzenia i bardzo smaczne. Bardzo przyjemna restauracja na ze stolikami na zewnątrz w budynku bocznym. czasem trzeba było poczekać na stoli, ponieważ było mnóstwo chętnych.
Świętowaliśmy rocznicę ślubu podczas pobytu i zastaliśmy pięknie udekorowany pokój i szampana z Okazji Wedding Anniversary ! Dziękujęmy, to było bardzo miłe.
Szczególne podziękowania dla zawsze uśmiechniętego kelnera z baru na plaży- Nikola i dla barmanki z baru na basenie o imeniu Masa, która mimo swojego młodego wieku serwowała najlepsze drinki w całym hotelu !
Słowa uznania dla Maxa z Animation team, który mimo okropnego upału dzielnie prowadził zajęcia sportowe i siatkówkę na plaży w palącym słońcu. Max, wesoły młody człowiek z bardzo dobrym sportowym przygotowaniem i zaangażowaniem.Duży minus niestety dla hotelu za zorganizowanie siatkówki o 10.30 w największym upale!, i za zwijanie siatki po jej zakończeniu . Było wielu amatorów tej gry i niestety nie mogli skorzystać z boiska z obawy przed udarem cieplnym !
Poza tym wszystko jak najbardziej OK. Polecamy wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom .

Dziękujemy, katedka18
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Po wrażeniu jakie zrobił na nas Iberostar na Kanarach wybraliśmy tę sieć na pobyt w Czarnogórze i napiszę tak: jeśli idziecie tokiem mojego rozumowania, że Iberostar to klasa sama w sobie, zastanówcie się dobrze wybierając ów hotel położony w malowniczej miejscowości Becici. Najsłabsze wrażenie wywarły na nas 2 rzeczy: pokój i sprzątanie. Pokój 2 osobowy w części Grand nie powala wyposażeniem - brak jakichkolwiek półek na rzeczy!!!! Żadnych, zero, null, nic... bieliznę przechowywałem w szufladzie biurka oraz na mini półkach w obudowie lodówki. Jest szafa, ale tylko z wieszakami :( Mała ilość gniazdek elektrycznych, wygodne łóżko choć dla mnie materac zbyt miękki (to już tak czepiając się szczegółów). W pokoju panuje zaduch.Klimatyzacja żyje własnym życiem i mimo tego jest wystarczająca. Mini balkon z dwoma drewnianymi krzesłami i stoliczkiem. Łazienka również bez półek za to z pięknym okazem grzyba prysznicowego, do tego zasłonka - brrrrr. Sprzątanie ogranicza się do wymiany ręczników i ścielenia łóżek, zamiast fantazyjnych łabędzi z ręczników wolę czystą podłogę :) Z plusów: wszędzie blisko - restauracja, recepcja, basen - dosłownie kilka kroków.
Jeśli chodzi o restauracje to mieszkając w części Gran polecam korzystać z restauracji Terasse w sąsiednim budynku - widok z tarasu, zwłaszcza wieczorem, przy świecach bajeczny!!! Co do wyżywienia: śniadania bardzo słabe, mały wybór, uwaga na (nie)świeże ogórki - nacieliśmy się kilkakrotnie. Mało obsługi podczas śniadania. Natomiast obiady zaskoczyły mnie pozytywnie - na ogół ten posiłek traktowany jest po macoszemu w hotelach - tu pełna profeska - wybór dań prawie jak na kolacji. Podczas posiłków popołudniowo-wieczornych nie brakowało mi niczego, smacznie, duży wybór, choć mimo wszystko jakoś tak bez szczególnego zachwytu - kucharz powinien chyba czasem zaszaleć z przyprawami ;) Napoje z nalewaków, nie markowe, ale smaczne, 3 rodzaje wina, piwo. Dla gości all wina z karty -50%.
Bar przekąskowy: pizza, fastfood , owoce, ciasto , lody.
Drinkbary: tu się nie będę niczego czepiał - rozsądny wybór, smaczne drinki, na ogół miła obsługa - duży+
Plaża tuż przy hotelu, kamienisto-żwirowa z kamienistym zejściem do morza, używałem butów i było ok, dno przy brzegu trochę zaśmiecone. Leżaki płatne. Prysznice i krany do mycia nóg tuż przed wejściem do hotelu - pozytywnie.
Baseny dość spore, codzienna walka o leżaki - jednak nawet koło południa można coś znaleźć w ogrodzie. Prawdziwi wojownicy rezerwują leżaki przed 6 rano :))
Goście to przeważnie Polacy, Rosjanie, Czarnogórcy, słyszałem Niemców i Francuzów- bardzo miło grzecznie sympatycznie, do czasu aż nie przyjechali goście z Wysp Brytyjskich - bardzo głośni, pili dużo piwa i palili papierosy głośno przeklinając - to bardzo nieprzyjemne wrażenia.
Nieprzyjemna sytuacja z recepcją w której rezydentka zostawiła informację dla nas o odwołanej wycieczce - niestety nikt nie dostarczył wiadomości do pokoju co skutkowało godzinnym oczekiwaniem na przystanku w pełnym słońcu.
Polecam spacer do Budvy - wyjście z budynku Terrace tunelem, następnie promenadą przy plaży - ok 40 min. spacerem.
Bardzo ładnie utrzymany ogród hotelowy, przyjemnie chodzić na basen, posiłki w otoczeniu pięknych i zadbanych roślin.
Podsumowując: mimo wielu mankamentów które wymieniłem hotel nie jest złym wyborem - może byłem nastawiony m.in przez recenzje, że jest tu tak super - ach i och, a hotel mówiąc delikatnie nie jest pozbawiony wad. Pobyt uważam za udany, a przedstawione minusy mają na celu trzeźwe spojrzenie kolejnych osób zastanawiających się nad wyborem hotelu w Czarnogórze, pięknym i ciekawym kraju z cudownymi widokami :))
Polecam wycieczki fakultatywne, a szczególnie Albanię z Rainbow - przewodnim i program super! Natomiast Pani Grażynka z Tui powinna powoli myśleć o zasłużonej emeryturze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w części Grand na ogół są blisko sceny wieczornych animacji, jednak około 23 robi się już cichutko :)
Dziękujemy, 07zglos
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Czas spędzony w Czarnogórze i hotelu Iberostar Bellevue w Budvie uważam za bardzo udany. Informacje dotyczące wyglądu hotelu, jego położenia i możliwości zamieszczone w folderach biur podróży i na stronie internetowej są zgodne z rzeczywistością.Na terenie hotelu bywa głośno za sprawą muzyki towarzyszącej animacjom, które w dzień odbywają się w pobliżu basenu a wieczorem na scenie animacyjnej usytuowanej przy budynku Grand. Tak więc jeśli ktoś chciałby mieć wieczorem więcej spokoju w pokoju warto zadbać o zakwaterowanie nieco dalej od tych atrakcji.Jak każdy hotel posiada swoje kazamaty, zdarzają się pojedyncze pokoje z widokiem na ścianę, o czym warto pamiętać podróżując z biurem i o ile to możliwe dopłacić do pokoju z widokiem na morze, lub chociaż na ogród , gdyż polskie biura podróży często dysponują gorzej usytuowanymi pokojami. Hotel czysty,otoczony zadbanym ogrodem, pokoje codziennie sprzątane, jedzenie dobre w formie bufetu, jest z czego wybierać, obsługa uczynna. W hotelu głównie Rosjanie, Niemcy, Francuzi.W pobliżu hotelu jest apteka, sklepy spożywcze, a także wiele lokalnych biur podróży oferujących wycieczki. Samodzielne podróżowanie również nie powinno stwarzać większych problemów za sprawą komunikacji i taksówek. Do Budvy spacer wzdłuż promenady z hotelu wolnym tempem, zajmuje maksymalnie 30minut.Tuż przy hotelu jest też przystanek autobusowy. Plaża hotelowa ładna, piaszczysto-żwirowa, ale chodzi się miękko jak po piasku. zejście do morza płytkie, można przejść całkiem spory kawałek zanim zaczyna się głębsza woda. Byłam zakwaterowana w budynku Terrace na 5 piętrze. Pokój czysty i przestronny, z widokiem na morze. Spory taras wyposażony w dwa leżaki, stolik i dwa krzesła. W łazience znajdowały się suszarka, szampon i odżywka do włosów, żel pod prysznic i balsam do ciała w ilości takiej, że nie ma potrzeby zabierać ze sobą tych kosmetyków. Za dodatkową opłatą hotel oferuje możliwość wyprania i wyprasowania rzeczy. Bardzo ładnie i dogodnie położony obiekt. Godny polecenia

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, JoannaZ1275
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To co wyróżnia ten hotel to przepiękny rozległy teren z zadbaną zielenią i ukwieceniem. W tle góry i morze. W ramach kompleksu dwie duże restauracje oraz kilka barów. Z basenów korzystaliśmy tylko początkowo, bo w kolejnych dniach woda wydawała nam się mocniej chlorowana niż na początku pobytu. Obsługa wszędzie rewelacyjna. Zawsze uśmiechnięta i mega pomocna. Pokoje czyste. My mieliśmy apartament więc był przestronny ale dwójki ciasne. Jedzenie smaczne choć czasami mało doprawione. Na szczęście na tyle duży wybór, że każdy może wybrać coś dla siebie.
Generalnie polecam na urlop z dziećmi.

Dziękujemy, ma_gorzatao34
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż byliśmy na rodzinnych wyjazdach w siedzi Iberostar kilkukrotnie zarówno w Europie jak i poza. Jest to najgorszy hotel tej sieci. Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym miejscem bo jest po prostu przeciętne.
Najgorszy byl pierwszy dzień i dziękuję poprzednikowi który opisał sytuację walki o pokój. Gdyby nie recenzja tego pana zapewne byśmy odpuścili walkę o pokój, który wykupiliśmy, czyli rodzinny dla 2 osoby i 15-letni ego syna. Otrzymaliśmy 2 osobowy pokój z dostawką, czyli rozkładanym fotelem. Po zażartej walce i odwołaniu się do zdjęć ze strony hotelu , kolejnego dnia zamieszkaliśmy we właściwym pokoju. Ale kosztowało to tyle nerwów, że lepiej nie wspominać.
Reasumując: Nie ma tu nic co zachęciłoby do powrotu tutaj. A jedzenie?! Restauracje do wyboru? To żart! W każdej jest to samo i na prawdę „bez szału”. Minibarek w pokoju za dodatkową opłatą nawet przy wykupionej opcji all! Nie ma także na terenie hotelu wody butelkowanej, wszyscy chodzą z plastikowymi butelkami i nalewając z dystrybutorów- słabe.
Plusy?
Czarnogóra to piękne miejsce i mili ludzie i tylko dlatego warto tu przyjechać.

1  Dziękujemy, GOSIAMALGORZATA