Niedzica

“Długo szukaliśmy...”
Dwor — recenzja

Dwor
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Niedzica)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciężko tu trafić. Budynek ukryty w śród drzew w małej kotlince. Jadąc asfaltową drogą nie napotkaliśmy żadnego drogowskazu, że trzeba skręcić do restauracji właśnie TU. Może dlatego przy złej widoczności w ulewnym deszczu przejechaliśmy 3x obok. Wnętrze czyste i klimatyczne. Obsługa bardzo miła i sprawna. Ceny przystępne ale porcje raczej symboliczne. Bardzo smaczny jest bogracz ale czy warto dać 26 PLN za mikroporcję? Polecam też placek dworski i polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym. Cena tych ostatnich była odpowiednia do wielkości porcji. Obiad z napojami dla 4 osób 122 PLN niby niedrogo ale jeśli ktoś chce zjeść do syta musi zamówić coś jeszcze.

Dziękujemy, Wiesław U

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęciła nas piekna lokalizacja obiektu - dworek otoczony zielenią. Wystrój wnętrza nieco surowy. Ceny potraw zdecydowanie przewyższają ich jakość. Smak potraw niestety dodatkowo psuła jakoś obsługi.

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Okolica przepiękna, cisza i spokój. Wygodny dojazd i przyjemne umiejscowienie restauracji pośród zieleni. W środku bardzo ładny wystrój, bardzo przyjemnie się tam siedzi.
Na plus bardzo dobrze schłodzone napoje i piwo. Niestety obiad nie zachwycił, porcje drugiego dania jak dla kogoś kto cały dzień spędził na turystyce bardzo małe, ziemniak pokrojony w bardzo drobne łódeczki, nie wiem czy dwa miałem na talerzu jak by tak złożyć to do kupy. Wieprzowina gumowata i długo trzeba ją było gryźć ale sos do niej bardzo smaczny. Kurczak z żurawiną bardzo mocno przypieczony i wysuszony po obwodzie, twardy na końcach. Natomiast bardzo ładnie te dania były podane na talerzu.
Trzeba samemu spróbować i wyrobić sobie opinię.

1  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano 17 września 2018

Dobre jedzenie i desery w starym ładnym lokalu. Dość krótka katra dań ale można wybrać coś dla siebie. Przyjemnie, czysto i ciepło.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 12 września 2018

Jedzenie przepyszne. W ciągu dwóch wizyt udało nam się spróbować kwaśnicy, zupy borowikowej, zupy czosnkowej, placka dworskiego i szarlotki. Każde danie było wyśmienite, na wysokim poziomie. Przepyszne smaki, czuć dobre produkty.
Obsługa w restauracji bardzo miła. Jedyny minus za to, iż pierwszego dnia, pomimo, że dotarliśmy przed zamknięciem zamówić mogliśmy już tylko zupy. Natomiast drugiego dnia gdy chcieliśmy złożyć zamówienie, zostaliśmy poinformowani, że kuchnia przygotowuje teraz dania na grilla dla dużej grupy i złożenie zamówienia będzie możliwe dopiero za półtorej godziny. Czekaliśmy jednak wytrwale bo warto:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KlaudiaK149

Dwor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niedzica, Małopolskie
Kluszkowce, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie
Mizerna, Małopolskie

Czorsztyn, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dwor? Podziel się wrażeniami!