Fantastyczna atrakcja

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
monkamaj
Biała Podlaska, Polska
Super atrakcja piękne widoki i super panowie z tratwy 171

rewelacja cos pieknegoi co dlugo zostanie w pamięci piekne widoki polecam naprawde i panow ktorzy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 lipca 2019
Oskarro A

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Pieninach trzeba zaliczyć spływ Dunajcem. Najciekawsze atrakcje widokowe do Szczawnicy, nie trzeba brać rejsu do Krościenka.
NA pewno zależy z kim się płynie. Ja płynęłam tratwa nr 80 i flisak Pan Paweł sprawdził się doskonale.
Czas spływu około 2.5 h. Moje trzylwtnie dziecko trochę się nudziło pod koniec, to kolejny powód by wysiąść w Szczawnicy. Ze Szczawnicy do Sromowców mozna wrócić wypożyczony rowerem za 20 lub 25 złotych, ale do przystani jest wtedy około 3.5 km.
W pięknym dniu czas oczekiwania do kasy wynosi kilka godzin.

Dziękujemy, monkamaj
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

rewelacja cos pieknegoi co dlugo zostanie w pamięci piekne widoki polecam naprawde i panow ktorzy zabawiaja

Dziękujemy, Oskarro A
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Atrakcja bardzo droga, warta przeżycia.
Flisaka nie zawsze dało się zrozumieć ;)
Popłynęliśmy w kiepską pogodę, bo były już wcześniej wykupione bilety, ale spokojnie można je kupić także na miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Polecam wszystkim będącym w okolicach spływ Dunajcem,gdyż wrażenia i przepiękna przyroda fascynują swą naturalnością.Flisacy zabawiają nas wesołymi anegdotami.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, barba302016
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to naprawdę warto. Nie żałować kasy, bo jest to rewelacyjna przygoda. Szczerze polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Jerzy H