“wycieczkowo”
Karczma Zadyma — recenzja

Karczma Zadyma
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Niedzica)

Zatrzymalismy sie w Karczmie Zadyma w drodze z wycieczki. Ciezko bylo znaleźć wolny stolik. Mimo tlumow, obsluga bardzo szybka. Maja świetne piwo oraz zeberka- naprawde imponujace. Niestety pierogi ze szpinakiem okropne. Porcja naprawde spora, jednak farsz bez smaku, ciasto grube, czuc ze rozmrazane. Szkoda

Dziękujemy, T9278VZmartab

Panie kelnerki bardzo miłe, jedzenie ciepłe i ekskluzywne, kawa w porządku, ciekawe pomysły kucharza rekompensują lekko dość wysokie ceny.

Dziękujemy, PrzemoSt68
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Byliśmy jedynymi klientami w tamtym momencie, to żaden z kilku kelnerów nie pofatygował się by podejść do nas z kartą. Po 5 minutach sami po nią poszliśmy. Zamówiony pstràg był nawet smaczny, ale polecam kucharzowi szkolenie z robienia frytek i opiekanych ziemniaków- nie sądziłam że to może kucharzowi nie wyjść. Oceniam całość: od wejścia, obsługę, jedzenie po wyjście. Na więcej niż 2 nie zasługują.

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, szybka obsługa, smaczne jedzenie jak i przystawki. Nie mieliśmy zastrzeżeń do niczego.

Dziękujemy, DanielMleko
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, placek po cygańsku ogromny, moim zdaniem nie do zjedzenia, ale można wziąć na wynos. Suflet czekoladowy z samorobnym sorbetem przepyszny. Cała wizyta bardzo udana, z pewnością kiedyś wrócę. Polecam

Dziękujemy, javula

Karczma Zadyma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niedzica, Małopolskie
Kluszkowce, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie
Mizerna, Małopolskie

Czorsztyn, Małopolskie
Czorsztyn, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Zadyma? Podziel się wrażeniami!