“Nie”
Karczma Zadyma — recenzja

Karczma Zadyma
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Niedzica)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Byliśmy jedynymi klientami w tamtym momencie, to żaden z kilku kelnerów nie pofatygował się by podejść do nas z kartą. Po 5 minutach sami po nią poszliśmy. Zamówiony pstràg był nawet smaczny, ale polecam kucharzowi szkolenie z robienia frytek i opiekanych ziemniaków- nie sądziłam że to może kucharzowi nie wyjść. Oceniam całość: od wejścia, obsługę, jedzenie po wyjście. Na więcej niż 2 nie zasługują.

Dziękujemy, Anna D

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, szybka obsługa, smaczne jedzenie jak i przystawki. Nie mieliśmy zastrzeżeń do niczego.

Dziękujemy, DanielMleko
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, placek po cygańsku ogromny, moim zdaniem nie do zjedzenia, ale można wziąć na wynos. Suflet czekoladowy z samorobnym sorbetem przepyszny. Cała wizyta bardzo udana, z pewnością kiedyś wrócę. Polecam

Dziękujemy, javula
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy karczmę Zadyma, zamówiliśmy pomidorową (b.dobra), cebulową (za słona), golonkę (pyszna), schabowego (w porządku), kapustę zasmażaną (pyszna) i pizzę (b.dobra), piwo jasne lager (b.dobre). Bardzo szybka i miła obsługa, lokal czysty, przestronny. Uczciwe jedzenie za taką cenę. Polecam.

Dziękujemy, PaulinaWa
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie dobre kurczak z oscypkiem i zurawina. Nalesniki pychota. staff fantastyczny. Moglismy siedziec na zewnatrz z pieskiem .

Dziękujemy, aneta1302

Karczma Zadyma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niedzica, Małopolskie
Kluszkowce, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie
Mizerna, Małopolskie

Czorsztyn, Małopolskie
Czorsztyn, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Zadyma? Podziel się wrażeniami!