“Smacznie ”
Karczma Zadyma — recenzja

Karczma Zadyma
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Niedzica)

Miła obsługa, szybka obsługa, smaczne jedzenie jak i przystawki. Nie mieliśmy zastrzeżeń do niczego.

Dziękujemy, DanielMleko

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, placek po cygańsku ogromny, moim zdaniem nie do zjedzenia, ale można wziąć na wynos. Suflet czekoladowy z samorobnym sorbetem przepyszny. Cała wizyta bardzo udana, z pewnością kiedyś wrócę. Polecam

Dziękujemy, javula
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy karczmę Zadyma, zamówiliśmy pomidorową (b.dobra), cebulową (za słona), golonkę (pyszna), schabowego (w porządku), kapustę zasmażaną (pyszna) i pizzę (b.dobra), piwo jasne lager (b.dobre). Bardzo szybka i miła obsługa, lokal czysty, przestronny. Uczciwe jedzenie za taką cenę. Polecam.

Dziękujemy, PaulinaWa
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie dobre kurczak z oscypkiem i zurawina. Nalesniki pychota. staff fantastyczny. Moglismy siedziec na zewnatrz z pieskiem .

Dziękujemy, aneta1302
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat lokalu, zarówno wystrój jak i obsługa w góralskich strojach i muzyka. Przymenie spędzić tam czas podczas przepysznego jedzonka. Zamówiliśmy zestaw dla dwojga z grilla. Kiełbaski z baraniny pychotka, tak samo kasznka i ziemniaczki. Karczek też nie ustępowal smakiem. A kwasnica to dopiero kosmos. Polecamy!!

Dziękujemy, sunflowersona

Karczma Zadyma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niedzica, Małopolskie
Kluszkowce, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie
Mizerna, Małopolskie

Czorsztyn, Małopolskie
Czorsztyn, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Zadyma? Podziel się wrażeniami!