Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Właśnie wróciłem z pobytu w Willi Skałka, już na pierwszy rzut oka wszystko na wysokim poziomie: Budynek wpisuje się w okolicę, jest nowy, ładnie utrzymany, do dyspozycji duży wybrukowany parking, pokoje spore, łazienka nowa, czysta, balkon z widokiem na Tatry, bądź na Termy Bania i stok narciarski. Do dyspozycji duża winda! Sniadania z ogromnym wyborem składników, do tego dobrej jakości! M.inn. lokalne warkoczyki serowe, salami, pączki, ciasto, kawa z ekspresu Saeco, soki, itp. Obiad serwowany, my trafiliśmy na niedzielnego schabowego z kapustą i ziemniakami, do tego kompot i lody na deser, czyli wszystko co do szczęścia potrzebne, no może poza piwem, ale to dostaniemy w lokalu w hotelu obok, polecam Cieszyńskie Double Ipa, dobre kraftowe piwo w okazyjnej cenie 8zł, w lokalu tym dostaniemy też całkiem niezłe drinki w podobnie niewygórowanej cenie, pozdrowienia dla barmana ;) Jak ktoś ma ochotę, to może potańczyć, miejsca jest sporo, a sprzęt nagłośnieniowy czeka na podkręcenie Volume. W podziemiach sala zabaw dla dzieci z Play Station, bilardem, piłkarzykami, mini figloparkiem, w drugim pomieszczeniu dwie sauny i wanna z hydromasażem/czynne od 18:00/. Wczoraj wróciłem i już kombinuję jak by tu wrócić :) Polecam poza sezonem i w tygodniu. W weekendy i w sezonie Termy pękają w szwach, a do tego ceny idą ostro w górę, tak samo ceny noclegów, ale to zrozumiałe. PS: w termach polecam strefę saunarium, jest tam kameralnie i cicho, w pozostałych dwóch nawet w poniedziałek rano było sporo amatorów kąpieli.

Wskazówka dotycząca pokoi: dla rodzin można zarezerwować apartament dwupokojowy, widok na tatry tylko z tyłu budynku
Dziękujemy, baksiu
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Hotel Skałka to idealne miejsce na wypoczynek .Pokoje czyste ,obsługa na stołówce przemiła,posiłki dobre szczególnie śniadania.Mały minus ,że w pokoju nie było lodówki i suszarki do włosów .Lodówka była na innym piętrze w aneksie kuchennym .Przy dużych upałach nie było w niej czasami miejsca .Ale ogólnie polecam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kubaaaaaaa
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Hotel Skałka to idealne miejsce aby wypocząć w dobrych warunkach .Spędziliśmy z mężem 5 dni w hotelu, przyjemny pokój, czyściutko,z okna cudowny widok na Tatry.Rano pyszne śniadanka , szwedzki stół pełny smakowitości,co ważne nigdy nie brakowało potraw, półmiski i talerze były uzupełniane na bieżąco,duża rozmaitość soków i przepyszny świeżuteńki chleb.Po śniadaniu można wypić kawę na tarasie i rozkoszować się górskim powietrzem.Bardzo sympatyczna obsługa, witają z uśmiechem, chętni do pomocy.Przemiła atmosfera.

Dziękujemy, gdrewniak
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Willa Skałka była dla nas idealnym miejscem na weekendowy odpoczynek. Standard pokoju bardzo dobry, lokalizacja hotelu również. Bardzo blisko termy- co jest dużym plusem. Dodatkowo śniadania w formie bufetu- pycha! Polecamy :)

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, carmelblue
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Moje pierwsze wrażenia po pobycie nie są najlepsze, oszczędność na śniadaniach, obiad podawany do stołu - brakło deseru dla nas to podano z innego stolika. Deser to najtańszy kupiony kawałek ciasta biszkoptowego. Drzwi do pokoju zamykały się strasznie głośno bo zamki uszkodzone, odstawały od ościeżnicy i wszystko było słychać co się dzieje na korytarzu, każdy trzaskał i budził nasze dziecko. Zniżki do term bania to tylko fikcja bo na stronie te same promocje i nie da się wykorzystać tych kuponów co oni dają. Kawa to chyba najtańsza z najtańszych. źle ustawiony ekspres i przelewał przez filiżanki i panie z obsługi nie potrafili tego naprawić przez cały nasz pobyt. Brudne wykładziny w pokojach i trzeszczące łóżka.

Wskazówka dotycząca pokoi: z niektórych pokoi widok na składowisko kruszywa bo jakaś budowa jest planowana
Termin pobytu: lipiec 2018
4  Dziękujemy, Tomek123