Białka Tatrzańska

“dobra pizza”

Fresco Ristorante & Pizzeria
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

bedac na feriach odwiedzilismy Fresco, corka miala ochote na pizze w wyboze pomogl tripadvisor ogolnie polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, niezaleznie od tego co zamowicie. Porcje duze. Mozna sie najesc do syta. Personel mily i pomocny. Podziwiam te Panie bo naprawde w sezonie maja bardzo duzo gosci i mase pracy. Trudno tu o wolny stolik.

Dziękujemy, Jans2019A
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

wstąpiliśmy na szybki obiad po wizycie w termach, pizza i pierś drobiowa zapiekana z opiekanymi ziemniaczkami super

Dziękujemy, 197 709
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzonko dla małych i dużych, miła i sprawna obsługa. Polecam zupę oscypkową - rewelacja :) i schabowy z pieczarkami - dla głodomorka nawet bez przystawek :) Naprawdę duże porcje. Nawet moje "niejadki" znalazły dla siebie coś dobrego. Gorąco polecam !!!!

Dziękujemy, RobertK4083
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Polecam serdecznie, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na danie, bardzo smaczne potrawy. Lokali klimatyzowany.

Dziękujemy, BbQuality G

Fresco Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie
Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fresco Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!