Białka Tatrzańska

“Przesmacznie”
Restauracja Góralska — recenzja

Restauracja Góralska

Bolał mnie brzuch z przemęczenia ;) Polecam każdemu kto się zastanawia nad wyjazdem w to miejsce !!!

Dziękujemy, radekpyzia

Witam
Jedzenie w miarę dobre, chociaż antrykot srednio wysmażony dostałem extra welldone, oraz posolony jakby posiadali kopalnię soli ;)
Obsługa, oczywiście nie cała, pomimo pustej sali nie widzi gości ;) także uczymy się bo do tych zakładanych standardów jeszcze daleko.

Dziękujemy, petterorzechowski

Szeroka oferta pysznych dań - każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miłym elementem był również duży wybór świeżych warzyw i owoców :) I oczywiście znakomite ciasta ;)

Dziękujemy, Ilona G

Obiady bardzo smaczne i całkiem zróżnicowane menu. Dla maluchów genialny rosół :-) cenowo bardzo przyzwoicie także polecam bardzo każdemu.

Dziękujemy, tomalla03
Zrecenzowano 17 września 2019

ryba była bardzo słona, ale byłam bardzo godna więc zjadłam;) ogólnie - mam wrażenie że przepisy przekombinowane..

Dziękujemy, 471monika108

Restauracja Góralska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Góralska? Podziel się wrażeniami!