Białka Tatrzańska

“Miejsce godne polecenia”
Restauracja Góralska — recenzja

Restauracja Góralska
Zrecenzowano 4 września 2019

Super personel super jedzenie, pani Jowita pozostale osoby z obsługi, bez focha, swietne naturalne podejście

Dziękujemy, rytlewskit

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie dobrze przyprawione. Forma bufetu dla rodzin to super sprawa. Pyszna kawa z ekspresu i ciasta.

Dziękujemy, karolinadziurbas
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobra pizza z pieca, pyszne pierogi Fajne rozwiązanie w postaci tablicy z wyświetlanymi numerami zamówień. Polecam

Dziękujemy, Sylwia P
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Śniadania "na bogato". Było naprawdę wszystko i to w imponujących ilościach. Mega smacznie. Każdy znajdzie coś dla siebie. My byliśmy pięcio osobową rodziną.

Dziękujemy, witoldrossa
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pewnie jesteśmy w Hotelu Bania z 10 raz , zawsze jesteśmy zadowoleni i żal wyjeżdżać. Jedzenie mimo że niektórzy uważają że śniadania są jednobarwne to obiad-kolacje są rewaluacyjne. Od jakiegoś czasu staram się mniej lub wcale nie jeść mięsa to mimo to nie byłem głodny . Zawsze były dania z ryb, codziennie inne. Super . Ale o zgrozo musiałem łamać swoje śluby i spróbowałem tez wołowinki i kurczaka. Były rewelacyjne. Jedynym minusem to ze przychodził ten dzień kiedy trzeba było się pożegnać.

Dziękujemy, Artur D

Restauracja Góralska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Góralska? Podziel się wrażeniami!