Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

byliśmy niecały tydzień, Dwie rodziny, Śniadania na piatkę, no może trochę owoców brakowało, ale to nie problem.. jabłko zawsze można sobie kupić... W pokojach czysto, łazienki ok, Fajny Barek, z piłkarzykami, bilardem i stołem do ping ponga....Ogólnie nie ma się czego czepiać.Mały minus za kiepskie Wifi, oraz brak zestawu do zaparzenia herbaty czy kawy w pokoju..

Wskazówka dotycząca pokoi: prosić o pokój z balkonem.
Dziękujemy, mario_dd007
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

spędziliśmy dwiema rodzinami osiem wspaniałych dni, pogoda dopisała, widoki z okien fantastyczne, obsługa super, śniadania przepyszne, codziennie pełne stoły przeróżnych smacznych rzeczy, do tego zawsze coś na ciepło, ekspres do kawy, owoce, każdy niejadek coś dla siebie znajdzie. Pokoje czyste, obiekt śliczny, w wazonach zawsze świeże pachnące kwiaty, widać, że gospodarze dbają tu o każdy szczegół. Obiekt ma super duże podwórko, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się godzinami, oddalone od głównej bardzo ruchliwej ulicy Białki, dobre dojście do przystanku i sklepu.

Wskazówka dotycząca pokoi: piękne widoki na góry, cisza i spokój, bezpieczne otoczenie dla dzieci
Dziękujemy, 197 709
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Zalety: Widoki piękne. Pokoje wystarczająco duże, czyste i zadbane. Blisko do wyciągów, term i knajp. Cicho i przytulnie - 400m od głównej drogi + krówka wypasana niedaleko hotelu. :) Lekkim utrudnieniem był brak windy.
Wady: poduszka była zbyt niewygodna dla mojego karku. :)
Polecam z całego serca, jeszcze nie raz skorzystam z tego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoki są piękne z każdej strony hotelu.
Dziękujemy, Kasaewa
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Dziękujemy za tak miłe przyjęcie, Czerwone Wierchy to idealnie położony obiekt niedaleko głównej drogi, gdzie znajdziemy ciszę i spokój oraz piękne widoki na Tatry. Blisko rzeka Białka, Termy Bania, idealne połączenie busami do Zakopanego.Gorąco polecam, bardzo mili właściciele, świetne sauny,bilard, trampolina dla dzieci. Idealne miejsce, w które chcemy wrócić.

Dziękujemy, OlaJab
Zrecenzowano: 4 maja 2019

Spędziliśmy razem z żoną w nasza 25 rocznicę ślubu kilka dni w świetnej lokalizacji w Białce Tatrzańskiej w pensjonacie Czerwone Wierchy. To był strzał w dziesiątkę. Właścicielka zawsze uśmiechnięta i bardzo miła służąca pomocą kiedy trzeba. Mieliśmy pokój na pierwszym piętrze z widokiem na góry zgodnie z życzeniem. Śniadania w formie szweckiego stołu z dużym wyborem. Kawa z automatu lub tradycyjna co kto lubi. Dobra lokalizacja na wypady w góry i później na odpoczynek w zacisznym miejscu. Z pewnością jeszcze tu wrócę. Polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, PiotrPlewa