Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Herbaciarnia w Gościńcu Pod Złotą Łyżwą już przy samym wjeździe do Białki zaprasza na śniadania serwowane do godz. 14. Wnętrze urokliwe, piękny ogródek, parking dla gości. Menu dość tradycyjne, niezbyt duży wybór ale są jajecznice, omlety, twarożek i zestaw śniadaniowy z wędlinami, parówką i jajkiem przyrządzonym zgodnie z życzeniem klienta. Szkoda tylko, że zamiast koszyka z pieczywem dostajemy po jednej bułce, którą ciężko przekroić bez dobrego noża. Kelner zapewnia: "jakoś sobie poradzicie". Parówka na zimno? Przysmak góralski czy zwykłe niedbalstwo? Ceny "regionalne".

Dziękujemy, Lukas B
Zrecenzowano: 16 maja 2019

"Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą" to bardzo klimatyczny lokal, taki trochę jak u babci, przytulny i pachnący. Lokal jest przy głównej ulicy, ale my znaleźliśmy go dzięki dobrym recenzjom. No i nie oszukaliśmy się. Jedliśmy tam torcik czekoladowy, syn twierdził, że bardzo dobry, ale rewelacyjna była, ogromna porcja, przepysznej szarlotki . Koniecznie trzeba jej spróbować. I rewelacyjne herbatki, zamówiliśmy dwie i były świetne. W zimie rewelacyjnie rozgrzewały, chociaż i latem można się nimi spokojnie delektować. Jednym słowem idealne miejsce na słodki deser.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsza szarlotka jaką jadlem
Dziękujemy, kwekowy
Zrecenzowano: 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wbrew pozorom nie tak łatwo zjeść śniadanie w Białce lub Bukowinie Tatrzańskiej około godziny 9-10, bo duża część karczm rusza po 11. Na szczęście w drodze na stok, tuż przy głównej drodze w Białce Tatrzańskiej zauważyliśmy reklamę "Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą" i na szczęście dodatkową informację: "Śniadania od 9 do 15" czyli super! Wszystkim polecam! Super wystrój, miejsce z klimatem, przyjemna , domowa, ciepła atmosfera i samo czekanie na zamówione śniadanie mija szybko i miło Nasza jajecznica, omlet i racuchy bardzo smaczne. Kawa i herbata również. Oczywiście nazwa lokalu zobowiązuje i wybór herbat jest ogromny, dla jej smakoszy raj! Lokal inny niż większość w Białce czy Bukowinie, można przynajmniej na chwilę odpocząć od drewnianych ław, skór , nart i saneczek

Dziękujemy, OlekM13
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w bardzo klimatycznym stylu, duży wybór napojów gorących jak i zimnych oraz deserów. Miła, kulturalna obsługa.
Lokal wart polecenia na spędzenie czasu w gronie znajomych, rodziny.
Lokal przy głównej ulicy więc nie trudno go znaleźć :)

Dziękujemy, dejwis10201
Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

Kolejny raz po dłuższej przerwie Pod Złota łyżwą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kawiarni, dania super, obsługa przemiła . Wybór herbat, kaw i słodkości wspaniały. Przy wyborze harbat był dylemat więc Pani kelnerka przyszłą z e słoikami herbat aby ułatwić wybór;-) Doceniamy.Wystrój klimatyczny. Można przyjść z małym pieskiem . Było po prostu obłędnie . Bardzo polecam! Ehh żeby jeszcze ceny były ciut niższe ale cóż nie można mieć wszystkiego;-)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Katarzyna K