“Karczma z prawdziwego zdarzenia!”
Karczma Litworowy Staw — recenzja

Karczma Litworowy Staw
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Spędziliśmy z narzeczoną na weekend w Białce Tatrzańskiej. Dzień po dniu zawitaliśmy do karczmy Litworowy Staw. Jedzenie wyśmienite! Świeże, dobrze doprawione. Porcje solidne, w zupach sporo treściwych dodatków. Ceny rozsądne a i obsługa sprosta każdym wymaganiom - bardzo profesjonalna i uprzejma. Podzielenie sporej porcji na pół nie stanowi najmniejszego problemu. Na pewno wrócimy tu znów!

Dziękujemy, kamilk19933

Zupa pieczarkowa przepyszna! Pierogi najlepsze! Sos z grzybów leśnych palce lizać! Wystrój klimatyczny. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, Sandra S
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa, Świetny Hotel i Karczma. Suuuuper regionalne i swojskie jedzenie. Nie daleko jest restauracja Magdy Gesler w której byliśmy i mogę powiedzieć, że nie dorasta do pięt Karczmie Litworowy Staw

Dziękujemy, Patryk H
Zrecenzowano 6 września 2019

Wysmienita kuchnia regionalna. Karczma ma trzy poziomy, a i tak w sezonie zimowym trzeba czekać na stolik, ale warto. Jak już ma się miejsce polecam na przystawkę Moskole, a później cokolwiek by się nie zamówiło wszystko jest pyszne. Trzeba jednak koniecznie zostawić miejsce na deser, np. tort nazwachyba "Czarny las" . Kelnerki ubrane w długie, góralskie spódnice co w połaczeniu z wystrojem daje fajny klimat.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pedagog48
Zrecenzowano 2 września 2019

Dzień po zjedzeniu w karczmie cała rodzina przechodzi rewolucję żołądkowe mimo ładnego wnętrza i fajnego góralskiego klimatu radzę omijać karczmę szerokim łukiem.

2  Dziękujemy, VOriot h

Karczma Litworowy Staw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Litworowy Staw? Podziel się wrażeniami!