“Regionalna kuchnia”

Karczma Litworowy Staw
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Wysmienita kuchnia regionalna. Karczma ma trzy poziomy, a i tak w sezonie zimowym trzeba czekać na stolik, ale warto. Jak już ma się miejsce polecam na przystawkę Moskole, a później cokolwiek by się nie zamówiło wszystko jest pyszne. Trzeba jednak koniecznie zostawić miejsce na deser, np. tort nazwachyba "Czarny las" . Kelnerki ubrane w długie, góralskie spódnice co w połaczeniu z wystrojem daje fajny klimat.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pedagog48

Zrecenzowano 2 września 2019

Dzień po zjedzeniu w karczmie cała rodzina przechodzi rewolucję żołądkowe mimo ładnego wnętrza i fajnego góralskiego klimatu radzę omijać karczmę szerokim łukiem.

2  Dziękujemy, VOriot h
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi jak zawsze super. Sernik doskonały i zaskakująco idealna latte. Bardzo przyjemne wnętrze i przemiła obsługa.

Dziękujemy, wiolettad386
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Trafiłam na ta karczmę przez przypadek ale trzeba to powiedzieć ze wygląda z zewnątrz jak i wewnątrz zachęcająco. Obsługa pomocna. Trafiliśmy na dobry czas, ponieważ juz za nami ustawiały sie kolejki na zewnątrz , które czekały na wolny stolik. Ludzi pełno co tez świadczy, o jakości tego miejsca. Na jedzenie nie czekaliśmy długo. Wyglądało obłędnie i smakowało. Przy następnej okazji na pewno tez wpadniemy

Dziękujemy, Kajusia_x
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję stołować się w karczmie Litworowy Staw i byłem pod wrażeniem wystroju karczmy jak i ubioru pracowników co razem w efekcie dawało niesamowity góralski klimat a, do tego przepyszne jedzenie. Polecam.

PS:odwiedziłem te restauracje z, polecenia a teraz i sam ją polecam!! :)

Dziękujemy, tomaszbuczek91

Karczma Litworowy Staw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Litworowy Staw? Podziel się wrażeniami!