“Super”

Karczma Litworowy Staw
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Smacznie, bardzo dobre było wszystko co trafiło na Nasz stół - zupy, dania główne i deser. Miła obsługa, warto zaglądnąć i dobrze zjeść.

Dziękujemy, Dawid K

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

jedzenie dobre ale bez szału niczym nie urzeka, byliśmy spróbowaliśmy ale nie wrócimy tam więcej, obsługa pozostawia wiele do życzenia

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cel wizyty: obiad w czasie naszego urlopu
Kiedy?: sierpień, ok.14

To była nasza kolejna wizyta w Litworowym Stawie, po ponad 2 rocznej przerwie. Po pierwsze, jestem pod ogromnym wrażeniem spójności tego miejsca, wystroju lokalu, obsługi, muzyki, terenu dookoła, doboru menu w karcie. Wszystko się zgadza w najmniejszym detalu. To przyjemność patrzeć na tak dobrze przemyślaną inwestycję, doceniamy misternie rzeźbione krzesła, stoły czy akcesoria na stole.To niezmiernie cieszy oko. Jeśli chodzi o nasz wybór dań to padło na:
-kwaśnicę- spora porcja zupki z pysznym wędzonym żeberkiem, jedna z lepszych jakie jedliśmy w okolicy, do tego pięknie podana w personalizowanym dla lokalu kamionkowym naczyniu
- placki ziemniaczane z sosem grzybowym- 3 placuszki z pysznym kremowym sosem i drobniutko skrojonymi grzybkami
-golonka- mąż twierdzi że jedna z lepszych jakie jadł, co ważne cena za sztukę A nie wagę a warto nadmienić że porcja golonki jest spora!
-połówki zapisanych ziemniaków
-kapusta zasmażana- spora ilość
- grzane wino-cudownie smakujace i znowu podane w tym cudnym kamionkowym naczyniu
Ceny, porównywalne jak w podobnych miejscach, sztucznie nie zawyżone. Zauważyliśmy również cudowną część kawiarniana z pysznymi ciastkami więc fajnie jest się tam wybrać chociażby z tego względu.
Jakość obsługi bez najmniejszych zastrzeżeń, przemiła i pomocna Pani, spędziliśmy tam bardzo miło nasz czas i nie mamy wątpliwości że na pewno tam powrócimy!!!serdecznie dziękujemy

1  Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oblegana, czasem trzeba czekać w kolejce na stolik. Brak możliwości rezerwacji. Pyszne jedzenie, szeroki wybór dań kuchni regionalnej. Piękny, tradycyjny góralski wystrój. Polecam!

Dziękujemy, dorotas162
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni dobrymi opiniami postanowiliśmy zjeść obiad w Kraczmie Litworowy Staw. Resturacja stoi przy drodze i zachęca podróżnych do odwiedzin. Wystrój góralski i co ważne spójny. W środku musieliśmy zaczekać dłuższą chwilę na stolik. Obsługa w tej kwestii była mało pomocna. Po dłuższym oczekiwaniu udało się nam usiąść. Zamówiliśmy placki ziemniaczane z sosem grzybowym i zestawem sałatek oraz miks opiekanych pierogów. Jestem fanem placków ziemniacznych i często je zamawiam. Niestety, te nie przypadły mi do gustu. Były zbyt puszyste. Być może to zasługa proszku do pieczenia. Pierogi dobre i doprawione lecz zbyt tłuste. Karczma bardzo ładna, ale jedzenie przeciętne. Najgorszym elementem tego miejsca jest obsługa. Nasza kelnerka - młoda blondynka - nie znała elementarnych zasad kontaktu z kilentem. Menu zostały nam rzucone na stolik od niechcenia. Co więcej, dziewczyna była niemiła, bezczelna i opryslilwa. Droga Pani, jeśli praca nie odpowiada to proponuję zmienić! Zawód kelnera nie jest łatwy i na pewno nie dla każdego. Zauważyliśmy, że sposób zachowania owej Pani był dla wszystkich gości identyczny.
Czy miejsce warte odwiedzenia ? Jeśli liczysz na miłą i kulturalną obsługę to poszukaj gdzieść indziej.

1  Dziękujemy, lobuz_na_talerzu

Karczma Litworowy Staw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Litworowy Staw? Podziel się wrażeniami!