Wizyta w saunarium

Pod koniec września miałem okazję odwiedzić Termy Bania, a przede wszystkim ich saunarium. Muszę... Przeczytaj więcej

Irek_25
Suszarki

Fantastyczne miejsce godne polecenia z dużym minusem,suszarki do włosów do wymiany.Wzięłam swoją i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Lidka L

Dla mnie ekstra:) polecam na tygodniu gdzie jest mniej ludzi, w weekend ludzie kiszą się jak ogórki w słoiku:) jestem.mega zadowolona z wizyty. Cieplutka woda, dużo różnych miejsc do wypoczynku. Bar w basenie: absolutna rewelacja:) dla porównania termy w Bukowinie: jak dla mnie zimną wodą. Nie można pić drinków w basenie (kto to widział ) , bąbelki i inne takie co chwilę wyłączane ( bez sensu kompletnie), to tak naprawdę wielki kompleks basenów. A termy bania dają to czego się oczekuje: cieplo, przyjemnie, relaksująco, bąbelkowo i masująco ja polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, edytawoj87
Zrecenzowano: 5 września 2019

Byliśmy chyba ostatni raz. Obserwowałem dłuższą chwilę ile osób bierze prysznic przed wejściem do basenu. Około 30 %. Szalę goryczy przelał starszy jegomość, który wszedł do basenu-a jakże-bez wcześniejszego prysznica, a następnie przy ścianie z ,,hydromasażem" w strefie relaksu rozpoczął...kąpiel. Zero reakcji ze strony obsługi na gościa który grzebie w majtkach i ewidentnie się myje w basenie. PORAŻKA.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, DRIVER-70X
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sierpień wiadomo duże tłumy i w dodatku skwar z nieba ale zawsze jest tu czysto, panie przy kasie chętnie doradzą jaki pakiet korzystniej wziąć. I jedzenie w restauracji w środku bardzo smaczne. Napewno wrócimy bo tylko tu jest największy plac z basenami dla dzieci i jest czysty to widać

Dziękujemy, malgorzatag265
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Terma Bania odwiedzana regularnie od paru lat i to nie bez powodu. Pomimo, że nie ma rzeczy pokroju naj (największe, najdłuższe, najwyższe itp itd.) to chyba najlepszy tego typu obiekt na południu Polski. Tu zawsze mogłem wypocząć i się zrelaksować. Dla każdego coś miłego - 3 strefy + SPA. Obiekt za każdym razem jest poddawany modyfikacjom poprawiającymi usługi. Zaletą jest duży parking i nigdy nie czekałem w kolejce na wejście. Jeśli chcesz wymoczyć się pod Tatrami i to jeszcze w spokoju to tylko Termy Bania

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 681kacperh
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super miejsce w którym warto spędzić choć jeden wieczór. Ciepła woda, bąbelki, sauny, wanny termalne, fontanny wodne, zjeżdżalnie, baseny. Najbardziej podobał mi się basen z kulą na środku dzięki czemu na wodzie tworzyły się wysokie fale. Świetnie miejsce dla całych rodzin również z dziećmi dla których jest tu mnóstwo atrakcji. Można wypocząć, zrelaksować się, po takich atrakcjach na pewno będzie się dobrze spało. Ludzi sporo, ale nie ma się co dziwić, ja chodziła bym tutaj codziennie.

Dziękujemy, madzikss