Białka Tatrzańska
Wizyta w saunarium

Pod koniec września miałem okazję odwiedzić Termy Bania, a przede wszystkim ich saunarium. Muszę... Przeczytaj więcej

Irek_25
Bardzo przyjemnie

Super atrakcja aby odpocząć, zrelaksować się i wygrzać. Woda czysta, fajne zjeżdżalnie, duża... Przeczytaj więcej

olgakrzak
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sierpień wiadomo duże tłumy i w dodatku skwar z nieba ale zawsze jest tu czysto, panie przy kasie chętnie doradzą jaki pakiet korzystniej wziąć. I jedzenie w restauracji w środku bardzo smaczne. Napewno wrócimy bo tylko tu jest największy plac z basenami dla dzieci i jest czysty to widać

Dziękujemy, malgorzatag265
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Terma Bania odwiedzana regularnie od paru lat i to nie bez powodu. Pomimo, że nie ma rzeczy pokroju naj (największe, najdłuższe, najwyższe itp itd.) to chyba najlepszy tego typu obiekt na południu Polski. Tu zawsze mogłem wypocząć i się zrelaksować. Dla każdego coś miłego - 3 strefy + SPA. Obiekt za każdym razem jest poddawany modyfikacjom poprawiającymi usługi. Zaletą jest duży parking i nigdy nie czekałem w kolejce na wejście. Jeśli chcesz wymoczyć się pod Tatrami i to jeszcze w spokoju to tylko Termy Bania

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 681kacperh
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super miejsce w którym warto spędzić choć jeden wieczór. Ciepła woda, bąbelki, sauny, wanny termalne, fontanny wodne, zjeżdżalnie, baseny. Najbardziej podobał mi się basen z kulą na środku dzięki czemu na wodzie tworzyły się wysokie fale. Świetnie miejsce dla całych rodzin również z dziećmi dla których jest tu mnóstwo atrakcji. Można wypocząć, zrelaksować się, po takich atrakcjach na pewno będzie się dobrze spało. Ludzi sporo, ale nie ma się co dziwić, ja chodziła bym tutaj codziennie.

Dziękujemy, madzikss
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

oromna ilosc ludzi chyba wpuszczaja wszystkich nie ma zadnych ograniczen, masakra glosno, strefa relaksu hmm,, z samej nazwy bo relaksu na pewno nie doznacie zbyt duzo ludzi w mlodym wieku ktorzy zachowuja sie bardzo glosno.. raczej juz tu nie wroce chyba ze po sezonie..

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Jeżeli będziemy w okolicy na pewno zajedziemy. Woda mega cieplutka, z malutkim dzieciątkiem (6mcy) spędzilismy tam 4 h. Mała niusia była zachwycona, reszta załogi również. Jedzonko na miejscu dość dobre - chociaz momentami było czuć spalony olej.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, zapcia