Wizyta w saunarium

Pod koniec września miałem okazję odwiedzić Termy Bania, a przede wszystkim ich saunarium. Muszę... Przeczytaj więcej

Irek_25
Bardzo przyjemnie

Super atrakcja aby odpocząć, zrelaksować się i wygrzać. Woda czysta, fajne zjeżdżalnie, duża... Przeczytaj więcej

olgakrzak
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Jeżeli będziemy w okolicy na pewno zajedziemy. Woda mega cieplutka, z malutkim dzieciątkiem (6mcy) spędzilismy tam 4 h. Mała niusia była zachwycona, reszta załogi również. Jedzonko na miejscu dość dobre - chociaz momentami było czuć spalony olej.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie na plus, bilety w moim odczuciu zbyt drogie jak za zakres oferowanych atrakcji, bardzo duży ruch nawet po 20. Wiecej atrakcji dla dzieci w strefie zabawy niż dla osób starszych, zielona zjezdzalnia mega szybka, czerwona strasznie wolna. Co denerwuje? Lydzie ktorzy jezeli "przyssaja"się do jednej atrakcji to potrafią zajmować jedno miejscd godzinami.

Dziękujemy, Klaudia G
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo sporej kolejki po bilety czas oczekiwania na wejście jest krótki. Strefa relaksu godna polecenia. Bar przy basenie jest fajnym pomysłem. Podczas upałów temperatura wody w basenach nie pozwala na ochłodzenie ciała. W zimie takie termy to na pewno rewelacja.

Dziękujemy, 254micha_w
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największe rozczarowanie tych wakacji. Przereklamowane. Ogromna ilość ludzi.
Strefa relaksu która przeznaczona jest dla osób w wieku 16+ pełna małych krzyczących i oblewających innych dzieci pozostawionych bez opieki dorosłych. Wybraliśmy to miejsce gdyż gwarantowało ono ciszę i spokoj- pełen relaks. Jednakże nasz pobyt zakończyliśmy po 2 godzinach z bólem głowy od krzyku dzieci.
Bar w wodzie jest dobrym pomysłem tylko potrzeba więcej osób które troszczą się o czystość w pobliżu baru- chodzi tu o liczne szklanki i kieliszki po drinkach znajdujące się wszędzie.
Ratownicy wpatrzeni w telefony.
Jedyny plus to saunarium na dość dobrym poziomie.
Na pewno tam nie wrócimy, wybierzemy termy Bukovina.

Dziękujemy, Dominika D
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byliśmy na termach między 14-16 gdy w ofercie jest możliwość wejść za 49 zł na 3 h do strefy relaksu i sauny, tylko ze po wejście już na basen okazało się ze trzeba jeszcze dopłacić 25 zł za te sauny. Do kas kolejna była na 30 min stania bo aż dwie panie obsługiwały kasy. Baseny nie za duże i brak większego basenu do pływania a nie stania w wodzie. I wielkie zamieszanie w barze w wodzie ... pełno ludzi przy tym, nie da się ruszyć a kubeczków pełno w okół. Ogólnie termy bania są do bani !

Dziękujemy, 558magdap