Najniższe ceny za pobyt
Wyświetl ofertę
Agoda.com97 USD
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super hotel doskonały dla rodzin z dziecmi, pokoje czysciutkie przestronne, jedzenie pyszne zwlaszcza sniadania w formie bufetu bogate. Obsluga mila i uprzejma i pomocna. Basen to strzal w dziesiatke .

Dziękujemy, Voyager15830137703
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wszystko zgodnie z ofertą, jesteśmy bardzo zadowoleni przede wszystkim z posiłków- śniadania jak i obiadokolacje urozmaicone i bardzo smaczne- brawo!!! Basen zewnętrzny bajka dla dzieciaków, woda podgrzewana codziennie czynny, reszta udogodnień również OK. Mały minusik dla Pań obsługujących przy posiłkach- więcej uśmiechu na twarzy!!! Panie z recepcji super- pozdrawiam przy okazji...Poza tym rewelacja nam się bardzo podobało i na pewno wrócimy, Mariusz z rodziną...:)

Dziękujemy, mariuszbaboszewo
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel doskonały w świetnej lokalizacji w centrum Białki Tatrzańskiej.
Wybór dokonaliśmy ze względu na Basen . Jest świetny a możliwość zadaszenia w deszczowe lub chłodniejsze dni to rewelacja ! Pokoje jak w 4 gwiazdkowych za granicą ( poprzednio podróżowaliśmy też do Egiptu , na Rodos oraz na Wyspy Kanaryjskie). Śniadania serwowane wg szwedzkiego stołu - super. Obiadokolacje już nie ale do wyboru dwa dania . Jednak po obfitym śniadaniu to nie problem .
Jak już wspomniałem zdecydowaliśmy się na opcje z basenem i tu moja rada dla właścicieli .
Zdjęcia kąpieliska obiektu z Triverny,gdzie rezerwowaliśmy hotel ,jak i na Państwa stronie wyglądają trochę jak fotomontaż . Przed wyjazdem musiałem się upewnić co do Liptakówki na Google maps -street view .Gdyż nawet filmik reklamowy Państwa hotelu na You Tube i to w języku angielskim widnieje bez basenu ! nie wspomnę już o filmiku wyświetlanym w samym pokoju. Polecam wzbogacić stronę internetową o filmik obiektu z pełnym okazaniem jego głównych walorów .

Pobyt rewelacyjny i cudownych wspomnień masa.

Dziękujemy, Peteros78
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt,wszystko w najlepszym porządku.Pokoj bardzo ładny,pyszne jedzenie,basen zewnętrzny super,do tego wiele atrakcji dla dzieci.Polecam wszystkim i napewno skorzystamy w przyszłości z oferty hotelu.

Dziękujemy, grzegorzkonopasek
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt udany, jedyny minus to nie działająca sauna parowa oraz jedno jacuzzi. Jedzenie bardzo dobre, pokoje ładne i sprzątane codziennie basen fajny dziecko było zadowolone. Na dworze plac zabaw więc nic nie brakowało

Dziękujemy, olakopec15