Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat polecam jak najbardziej. Jedzenie w restauracji pyszne, pokoje eleganckie i czyste. Duże przestronne łazienki. Obsługa na najwyższym poziomie. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi co nam akurat już przeszkadza. Kiedyś obok hotelu znajdował się pięknie położony potok Białka, niestety potok dalej płynie ale otoczenie jest na dzień dzisiejszy bardzo zniszczone i prawie niedostępne.

Dziękujemy, Sylwester P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo dobre, pyszne śniadania w stylu stołu szwedzkiego. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelowa. Czyste, zadbane pokoje hotelowe z balkonem oraz możliwością posiadania mini lodówki co w upalne dni jest dużym plusem; ) Od strony "ogródka" leżaczki, mini plaża, parasolki a wszystko to jakieś 50m od płynącej rzeki. Idealne miejsce na wypoczynek. Duży parking czym nie każdy obiekt w Białce może sie pochwalić. Plac zabaw dla dzieci, sala z grami i zabawami dla dzieci.Bardzo blisko obiektu Terma Bania (spcerkiem 5min), blisko do sklepów. POLECAM!!

Dziękujemy, tomaszbuczek91
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Obiekt pięknie zagospodarowany, zwłaszcza teren za pensjonatem - plaża, trawniki, leżaczki, parasole, blisko do orzeźwiającej górskiej rzeki. Wszystko zadbane. Przemiły Pan w recepcji, podczas zameldowania udzielił potrzebnych informacji, zawsze uśmiechnięty. Pokój ładnie urządzony i co jest rzadkością w tego typu obiektach - dobrze wyciszony, nie słychać odgłosów z innych pokoi. Duży parking. Śniadania smaczne, najlepsze drożdżówki i pączki z cukierni Burkaty.

Wskazówka dotycząca pokoi: nasz pokój 2-os. typu delux był przestronny, z balkonem, miał 2 okna, łoże małżeńskie
Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w pensjonacie nadzwyczaj udany. Bardzo czyste pokoje. Mimo ,że niedaleko od ulicy w pokojach jest cicho.Wieczorami słychać szum rzeki.Bardzo dobre śniadania. Przemiła obsługa. W razie niepogody nie sposób się nudzić. Kręgielnia, bilard oraz Spa zapełniają czas. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Przy kręgielni fajny barek.Pan właściciel serwuje pyszne mojito. Jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, 254micha_w
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pobyt w pensjonacie bardzo udany. Czyste pokoje, pyszne jedzenie, super lokalizacja. Dla dzieci plac zabaw oraz dwa pomieszczenia w środku pensjonatu. Przepiękne otoczenie, leżaki, boisko, widok na rzekę i góry :).Obsługa pensjonatu życzliwa i pomocna. Byliśmy już dwa razy i na pewno jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, urlopo